Central Transdanubia Sprawdzone opinie o obiektach na wynajem wakacyjny dodane przez prawdziwych Gości

• „Rewelacyjny i pomocny personel! Idealna lokalizacja, spokojna okolica. Duży i przestronny pokój.”

• „Prywatna plaża, bliskość jeziora, widoki”

• „Wygoda i wielkość apartamentu.”

• „Dobre śniadania z urozmaiconym wyborem, wspaniała restauracja Nosztalgia na terenie oraz także niezła w samym hotelu, obszerny parking. Pokoje dość przestronne, wygodne łóżka. Szlafroki w pokojach. Cisza i spokój.”

• „Świetna lokalizacja, doskonałe warunki, obfite śniadanie.”

• Hotel Kerpely Ocena: 7,1

„Nocleg tranzytowy. Pokój ok, dość czysto.”

• „To wygląda tak jakby na sporym terenie było kilku zarządców, konkretnie ten "Aqua Camp Mobil - Pelso" to przede wszystkim świetny kontakt z obsługą. Pan Gabor - na specjalne życzenie (funkcjonuje tam książka wpisów opinii i spraw do załatwienia) załatwił to czego brakowało, np. rozpałkę i węgiel do grilla - bezpłatnie. Dojechaliśmy późno, recepcja nie jest całodobowa, więc dogadaliśmy się telefonicznie o sposobie uzyskania kluczy. Wrócimy za rok. Dziękujemy!”

• Sétány Apartman Ocena: 10,0

„Bardzo dobra lokalizacja, czystość, atmosfera. W okolicy poza samym jeziorem, wiele atrakcji - zwlaszcza dla kogos, kto lubi aktywnie spedzac czas.”

• „Fantastyczne położenie, spory parking obok, bogaty bufet śniadaniowy i kolacyjny za śmiesznie niską cenę.”

• „Bardzo klimatyczne i kameralne miejsce urządzone ze smakiem! Można spokojnie przyjechać z psem. Polecam!”

30 Najlepszych Obiektów na Wynajem Wakacyjny w regionie Central Transdanubia

na podstawie 11 291 Opinii o Obiektach na Wynajem Wakacyjny na Booking.com