Sewenny Sprawdzone opinie o obiektach na wynajem wakacyjny dodane przez prawdziwych Gości

• „Lokalizacja hotelu jest wyśmienita. Niestety więcej na jego temat nie mogę napisać gdyż zajechałem do niego ok godziny 22h a już ok 9h następnego dnia rano opuszczałem go.”

• „Szybkie WiFi, schludny i miło wykończony pokój. ”

• „Przyjemna okolica, darmowy parking naprzeciwko, czysto i miło.”

• „Duży bezpłatny parking ogólnie dostępny na dużym placu na przeciwko hotelu. Warto choć na 1-2 godz pospacerować po miasteczku.”

• „Hotel w fajnej i spokojnej okolicy”

• Campanile Millau Ocena: 7,5

„Byłem tylko jedną noc, ale hotel spełnił moje oczekiwania, jeśli chodzi o śniadania to było dobre. Spanie wygodne pokój z klimatyzacją.”

• Hotel des Voyageurs Ocena: 5,4

„Śniadanie dobre. Hotel dość spartański, pokoje małe bez klimatyzacji specyficzny zapach starości 😉 hotel nie był remontowany od dobrych lat 80 😊 jedyne co go ratuje to bardzo dobra lokalizacja w centrum miasteczka. Ale w tej cenie w pobliżu można bez problemu znaleźć coś lepszego.”

• „Łatwy dojazd, hotel jest dobrze oznakowany. Widok z okna na miasto i góry. Bardzo miły personel mówiący po angielsku. Pokój urządzony w nowoczesnym stylu. Całkiem sprawne wifi.”

27 Najlepszych Obiektów na Wynajem Wakacyjny w regionie Sewenny

na podstawie 3 803 Opinii o Obiektach na Wynajem Wakacyjny na Booking.com