Szampania Sprawdzone opinie o hotelach dodane przez prawdziwych Gości

• „Polka na recepcji to miła niespodzianka. Standard hotelu klasyczny. Lokalizacja przy autostradzie”

• „Kompletnie nic poza tym ze blisko do sklepu ”

• „Świetne położenie, wygodny pokój, mimo centrum miasta cisza. Dobre i tanie śniadanie (płatne dodatkowo). ”

• Au Bon Sejour Ocena: 10,0

„ok”

• Le Colbert Ocena: 8,3

„Choć właściciel w zasadzie nie mówił po angielsku to w zasadzie nie było problemu z dogadaniem się w podstawowych kwestiach. Bardzo sympatycznie. Przynieśliśmy ze zwiedzania winnicy szampana - pan nam go schłodził i zostawił elegancko w coolerze wraz z kieliszkami. Niewielki pokoik - wystarczający na nasz jednodniowy pobyt w Epernay. Skromnie ale bez zarzutu. Dostępne wi-fi, prywatny parking. Przystępna cena.”

• „Miasto Montmort-Lucy leży w Szampanii. Śniadanie smaczne, a ponadto w restauracji można zjeść wykwintną kolację. Piękna okolica, renesansowy zamek. Okoliczne Cava sprzedają szampany. Klimat jest inny niż na południu Francji.”

• „Miła obsługa. Bardzo czysto. Komfortowy pokój. Piękny widok na miasto i katedrę z tarasu hotelu. Doskonała lokalizacja dla chcących zwiedzać jak i tych którzy chcą napić się szampana wieczorem.”

• „Czysto, wygodne łózko, dostęp do wspólnych toalet nie stanowił problemu. Dobry pomysł na jednodniowe zwiedzanie Reims.”

• „Obiekt oceniam bardzo dobrze. Szczególnie polecam dla osób, które szukają niedrogiego, wygodnego hotelu w celu odpoczynku podczas długiej podróży.”

• Castor Hotel Ocena: 7,5

„Lokalizacja i konstrukcja hotelu (parterowy budynek). Pokój komfortowo wyposażony, chociaż dość ciasny.”

30 Najlepszych Hoteli w regionie Szampania