Cherkasy Sprawdzone opinie o hotelach dodane przez prawdziwych Gości

• Uman Hotel Ocena: 10,0

„Elegancki hotel, miła i wesoła obsługa. Czysto, pokoje bardzo ładne, wygodne łóżka, spało mi się tam naprawdę dobrze. Przed hotelem dużo miejsc parkingowych, barów, całodobowy supermarket. Super baza wypadowa do Sofiówki.”

• Hotel Centralnyi Ocena: 9,6

„Bardzo miła i pomocna obsługa.”

• Fortetsya Ocena: 7,5

„Bardzo czysto, śniadanie skromne ale smaczne”

• Fortetsya Ocena: 9,2

„Bardzo ładne miejsce. Świetny punkt, aby zatrzymać się w dalszej drodze. Dobra lokalizacja (blisko centrum, ale także do wylotowych szos). Personel usłużny, miły.”

• Apelsin Hotel Ocena: 9,2

„Hotel na wysokim poziomie, polecam drugi raz tam byliśmy i nie zawiedliśmy się ..POLECAM”

• „Dostalismy kaszę gryczaną na śniadanie+likier na wieczór. Pies miał możliwość wolno biegać po podwórku:)”

• Vershnyk Ocena: 7,5

„personel był mily a to najważniejsze może tylok lokalizacja jest trudna do znalezienia je,sli się niezna ukrainskiego.”

• „Fajny gospodarz. Skromniutki domek jak nie z tych czasów, jak z bajki. Śniadanko w ogrodowej altance, proste – kasza gryczana z pachnącym ukraińskim olejem słonecznikowym i pomidory z własnych grządek, wyborna kawa. W babcinym domku zmieściła się cała nasza czwórka. Na dłużej mogłoby być ciut za ciasno:-) Z perspektywy Polski - bezcen.”

• „Czysty i komfortowy pokój, bardzo smaczne i różnorodne śniadanie, wspaniała lokalizacja, miła obsługa.”

• Apelsin Hotel Ocena: 10,0

„Duży pokój, oszczędnie urządzony. Małe niedociągnięcia - brzydki zapach z toalety, odstająca obudowa wanny, niedziałający telewizor. Śniadania urozmaicone, bardzo wygodne kanapa i łóżko. Duża wanna z hydromasażem - hit.”

15 Najlepszych Hoteli w regionie Cherkasy