2. Tajlandia – opinie o hotelach
  3. Chiang Mai Province – opinie o hotelach
Chiang Mai Province Sprawdzone opinie o hotelach dodane przez prawdziwych Gości

• „Uwielbiamy ten hotel! Zatrzymaliśmy się w nim już 3 raz i zawsze zostawiamy pozytywne opinie. Obsługa jest super, śniadania bardzo różnorodne, a pokoje czyste i nowoczesne. Łóżka są wygodne a z hotelu blisko jest do wszystkich najważniejszych miejsc. Bardzo bardzo polecamy! Wrócimy niedługo :) :)”

• „Dobra lokalizacja. Pomocna obsługa. Czysto, wygodnie i schludnie. Nudne śniadania.”

• „Domek był w bardzo cichym i ładnym miejscu. Rano przyszedł do nas słoń, którego mogliśmy karmić. Wierzymy w to, że jest na co dzień trzymany na wygodnym wybiegu i nikt go nie krępuje łańcuchami. Właściciel był bardzo miły i pomocny. Domek był minimalistyczny, ale łóżko było wygodne i mieliśmy ciepłą wodę. Polecilibyśmy tylko właścicielowi zadbać o pieski i obciąć im za długie pazury oraz wybrać się do weterynarza po leki/obrożę na pchły, ponieważ wszystkie pieski się drapały i potrzebują wizyty u weterynarza. Psy są dużym plusem tego miejsca!”

• „Super hotelik za rozsądną cenę śniadania skromne ale bardzo smaczne cisza zero hałasu bardzo mili wlasciele na prawdę polecam”

• Mhonsa Hotel Ocena: 7

„Zadbany niewielki hotelik na skraju starego miasta. Bardzo dobra lokalizacja. Pokój był duży wygodny i czysty tak samo jak łazienka. Mały basen dający chwilę wytchnienia.spokojne ciche miejsce. Bardzo blisko targ i podstawowe sklepy. Polecam”

• „Świetny basen - mega klimat w połączeniu z widokiem na miasto. Pokój idealny, wszystko jak na zdjęciach.”

• „Lokalizacja,śniadania,basen,pokoj”

• „Polecam pobyt w tum hotelu. Bardzo ładny obiekt z przestronnymi nowymi pokojami i miejscem odpoczynku przed hotelem, super okolica, 10min pieszo do ścisłego centrum Chiang Mai. Bardzo pomocny właściciel, pomaga zorganizować transport u wycieczki Możliwość zostawienia bagażu po wymeldowaniu się. Jak będę w Chiang Mai na pewno skorzystam ponownie.”

• i Lanna House Ocena: 10

„Wszystko :)”

• „Piękne otoczenie rośliny i basen”