Chiemgau Sprawdzone opinie o obiektach na wynajem wakacyjny dodane przez prawdziwych Gości

• „Mila obsługa, czysto, piękna okolica. Bardzo dobre jedzenie. Obok hotelu bardzo fajny plac zabaw dla dzieci. ”

• Kastenauer Hof Ocena: 7,9

„Mozna dojechac od strony miasta a nie bokami”

• Hotel Salzburger Hof Ocena: 10,0

„Super mieszkanko. Bardzo czysto i przestrzennie. Bogate śniadanie. Polecam”

• Burgdacherl Ocena: 10,0

„Wszystko w najnalepszym porzadku, bardzo miły personel, dobre śniadania ”

• Hotel St. Georg Ocena: 10,0

„Obsługa hotelowa, jedzenie, serwis jak najbardziej na wysokim poziomie - było pysznie i czysto. Basen, sauna, jacuzzi w cenie. Zabiegi SPA urozmaicone i stosunkowo tanie! Na pewno tam powrócimy. ”

• „Widok z okna był bardzo ładny. Śniadanie było pyszne, kawa również była bardzo dobra.”

• „Bardzo miła atmosfera, wszyscy uśmiechnięci, z niczym nie było problemu. Śniadanie smaczne, okolica piękna, czysto i serdecznie. Polecam.”

• „Śniadanie było niezwykle smaczne. Malutki basen ale też przypadł mi do gustu, cieplutka czysta woda i bardzo dobre zaplecze.”

• Hotel Lambacher Ocena: 8,3

„Czysty, zadbany hotel, dobre śniadanie, malownicze miasteczko i okolica. Świetna restauracja naprzeciwko. Bardzo łatwy dojazd z autostrady dla osób podróżujących do Austrii i Włoch.”

• „Lokalizacja bezpośrednio przy autostradzie”

30 Najlepszych Obiektów na Wynajem Wakacyjny w regionie Chiemgau

na podstawie 7 475 Opinii o Obiektach na Wynajem Wakacyjny na Booking.com