Chiriqui Sprawdzone opinie o obiektach na wynajem wakacyjny dodane przez prawdziwych Gości

• Villa Parabolica Ocena: 10,0

„Piękna willa, wspaniały pokój z łazienką, wyjątkowo czysto. Właścicielka Roxy była bardzo troskliwa i pomocna. W Villa Parabolica nie można zamówić śniadania, jest za to rano doskonała kawa a śniadanie można przygotować samemu w świetnie wyposażonej kuchni. Jeśli ktoś z Was nie chce robić śniadania, można je zjeść w wielu miejscach kilka minut piechotą od willi.”

• „Super, super przyjacielski i pomocny personel, dziękujemy! Lokalizacja zaraz obok centrum i niedaleko dworca autobusowego. ”

• „Lokalizacja, personel.”

• Boquete Lodge Ocena: 10,0

„Polecam ! Bardzo miła obsługa i dobre warunki.”

• „Dobra lokalizacja, sympatyczna obsługa, część grupy przyjechała w środku nocy i nie był to problem. Smaczna kawa. Niska cena.”

• „Super położenie w samym centrum Boquete,miły i pomocny personel.Polecam Caffe tour- naprawdę warto.W pobliżu dużo knajp,barów i supermarketów.Polecam bar El Sabroson przy głównej ulicy.Smaczne jedzenie za 4 dolary.Jest to hostel,tak więc nie ma się co spodziewać luksusów.Duzo młodych ludzi.Jak ktoś jedzie do Bocas cel Torro, warto kupić u nich transport- 25 dolarów łącznie z wodna taksówka na wyspę Colon.”

15 Najlepszych Obiektów na Wynajem Wakacyjny w regionie Chiriqui

na podstawie 507 Opinii o Obiektach na Wynajem Wakacyjny na Booking.com