Chumphon Province Sprawdzone opinie o obiektach na wynajem wakacyjny dodane przez prawdziwych Gości

• Nora Guesthouse Ocena: 9,6

„Czysty pokój i miła obsługa.Dobry internet i bliskość sklepów i dworca kolejowego.Polecam”

• „Piękny hotel z polem golfowym. Cudowne ogrody. Super baseny. Dobra restauracja. ”

• Nora Guesthouse Ocena: 7,5

„Bardzo czysto, całkiem sporo miejsca w pokoju, zero robaków.”

• Villa Varich Ocena: 10,0

„Rewelacyjny hotel. Wszystko perfekcyjne. Takiego personelu życzę innym i sobie zawsze i wszedzie. Do śniadania rewelacyjna, lokalna ręcznie mielona kawa. ”

• Euro Boutique Hotel Ocena: 9,2

„Bardzo czysty pokój. W hotelu można kupić bilety na prom na Ko Tao. Recepcja całodobowa co jest ważne gdy przyjeżdża się późno a rano trzeba zdążyć na poranny prom 7:00 - pick up z hotelu - przejazd na dworzec kolejowy gdzie następuje przesiadka do autobusu dowożącego na pier skąd odpływają katamarany na wyspy. Tuk tuk z pod dworca do hotelu 50thb/os.”

• Auychai Grand Hotel Ocena: 7,9

„Zatrzymaliśmy się w hotelu, aby przenocować przed dalszą częścią podróży, więc lokalizacja przy głównej trasie była nam na rękę. Pokoje świetnie, szczególnie w stosunku do ceny. Niezbyt zachęcająca restauracja. Tanio, ale mało smacznie i syntetycznie. Jednak polecam bardzo jako dogodne miejsce transferowe.”

1 Najlepszych Obiektów na Wynajem Wakacyjny w regionie Chumphon Province

na podstawie 46 Opinii o Obiektach na Wynajem Wakacyjny na Booking.com