Cilento Дійсні відгуки про готелі типу ''ліжко та сніданок" та міні-готелі від справжніх гостей

• Affittacamere Certe Notti Оцінка за відгуками: 10

“Дуже чисто, комфортно. Жодних зауважень.“

• Villa Luna Rossa Оцінка за відгуками: 10

“Balcone panoramico Proprietari simpatici e disponibili“

• B&B Vistamare Suite Оцінка за відгуками: 10

“Чудовий міні-готель під керівництвом привітного господаря Луки, який уважно ставиться до потреб своїх гостей. Наш номер (Brown Room) був комфортним, чистим, зі зручним ліжком і диваном. В номері є два балкони, з яких справді відкривається захоплюючий краєвид. ✅ 🅿️ Якщо ви подорожуєте автомобілем, господар подбає про отримання безкоштовного електронного паркувального квитка, який діє по всьому місту Агрополі. І це, звичайно, великий плюс! ✅☕🥐 Дуже смачний та ситний сніданок, який ви можете замовити самостійно онлайн через додаток готелю. Два напої та дві страви на людину (входить у вартість номеру). Також за додаткову плату можна замовити інші страви. ✅ Поруч з готелем є пішохідна зона (досяжна пішки), де розташовані кафе, бари та ресторани на будь-який смак. ℹ З пішохідної зони можна піднятися по сходах, які ведуть до прекрасної церкви Санта-Марія-ді-Константінополі. З оглядового майданчика на території Церкви відкривається неймовірний вид на місто Агрополі та Тірренське море. Гарного всім відпочинку! Щиро дякуємо Луці та персоналу B&B Vistamare Suite за гостинність та комфорт, який ви створюєте❣“

• Meublé Leonetti Оцінка за відгуками: 10

“Дуже сподобався номер , чистий , комфортний , гарний вигляд з номера на море і велика тераса з комфортними меблями , смачний сніданок , дуже приємний персонал“

• Corte Risco Оцінка за відгуками: 10

“Це приємне, комфортне приміщення у мальовничих місцях. Хвилин 10 на машині і ти на зручному пляжі . Господарі були дуже приємні, хоча ми не спілкувались італійською, але Google перекладач нам допоміг 👍“

30 найкращих готелів типу "ліжко та сніданок" в регіоні Cilento

на основі 43 758 відгуків про готелі типу "ліжко та сніданок" на Booking.com