Cilento Sprawdzone opinie o obiektach na wynajem wakacyjny dodane przez prawdziwych Gości

• Hotel Schuhmann Ocena: 8,8

„Świetna lokalizacja. Bardzo miła i pomocna obsługa.”

• Hotel Le Palme Ocena: 6,2

„Ładna czysta plaża, leżaki i parasole w cenie, fajny bar na plazy. Apartament w pełni wyposażony.”

• Hotel Caluna Charme Ocena: 10,0

„Wszystko😊”

• „Bardzo przyjazna i otwarta obsługa. Obszerny i komfortowy pokój z pięknym malowidłem na ścianie. Cisza i spokój. Dla nas był to nocleg tranzytowy w drodze na Sycylię, ale miejsce według mnie warte jest spędzenia nieco dłuższego czasu. Włoskie śniadanie „na słodko” - uszczęśliwiło moje dzieci. Dla dorosłych; znakomita kawa.”

• „Bardzo fajne miejsc, niska cena jak na włochy, duży czysty basen i jednoczesnie mozliwosć skorzystania z plaż. Bardzo dobre śniadanie, można też dokupić obiad i kolacje na miejscu Zatrzymaliśmy sie w drodze na Amalfi, mieliśmy spędzić jedną noc, ale tak nam sie spodobało że zostaliśmy na 4 dni. Polecam, bardzo ładny ośrodek i niska cena”

• Hotel Paistos Ocena: 7,1

„Bliskość do plaży”

• Hotel D'Anzilio Ocena: 7,9

„Zatrzymaliśmy się w tym hotelu na jedną noc w drodze z Neapolu do Taranto. Przyjechaliśmy wieczorem (po locie samolotem) i przed południem wyjechaliśmy. Właściciel zaproponował nam restaurację w której podawali niesamowite owoce morza (poza hotelem). Pokój czysty i klimatyzowany z widokiem na las i morze (za lasem). Jako hotel na jedną noc było ok. Śniadanie bardzo przyjemne - dzieci dostały cieple mleko do płatków, dorośli dobrą kawę. Rogaliki, dżemy, masło, pieczywo - włoskie śniadanie. Bonusem było pyszne prosciutto. Po śniadaniu właściciel zaproponował jeszcze małą kawę.”

• La Sciabica Ocena: 7,9

„Widok z balkonu POKOJU”

• Hotel Esplanade Ocena: 10,0

„Śniadania niezwykle smaczne-koniecznie trzeba spróbować serów mozzarella di Buffala oraz ricotty produkowanych lokalnie przez właściciela hotelu. Club 93- plaża dla gości hotelowych- cudeńko-mało ludzi, leżaki, parasole i ręczniki w cenie. Hotel butikowy, pięknie urządzony.”

• Hotel Il Cefalo Ocena: 9,2

„Hotel w pierwszej linii brzegowej ,Jak dla mnie i moich znajomych miejsce idealne.”

30 Najlepszych Obiektów na Wynajem Wakacyjny w regionie Cilento

na podstawie 8 914 Opinii o Obiektach na Wynajem Wakacyjny na Booking.com