Ciovo Island Sprawdzone opinie o pensjonatach B&B dodane przez prawdziwych Gości

• Apartment Anton Ocena: 10,0

„Bardzo gościnne właścicielka poczestowala nas rakija i przyniosła talerz owoców morza Apartament posiada wszystko Można wziąść tylko ubrania i przyjechać parking na dwa auta Klimatyzacja w cenie Ciepła woda Polecam”

• Apartman Barada Ocena: 9,6

„Gospodarze bardzo mili. Ugoscili nas posiłkiem, figami i winem. Pani Ivona dała nam wiele cennych rad odnośnie okolicy.”

• „Lokalizacja”

• Holiday Home Pera Ocena: 8,8

„Sporo miejsca, wygodne łóżka. Cicha klimatyzacja, miły właściciel. Ładne umeblowanie, przyjemna okolica.”

• Villa Mateja Ocena: 6,7

„Bardzo miła obsługa”

• „Nic nas nie zaskoczyło, wręcz odwrotnie obiekt spełniał nasze wymagania. Obiekt czysty, zadbany. Zaletą jest dość duży metrarz mieszkania oraz tylko dwa apartamenty, które wynajmuje gospodarz mieszkający na pietrze. Cicha spokojna okolica ( na końcu miejscowości) bardzo blisko do plaży miejskiej z kamyczkami, prysznic ze słodka wodą na plaży. Trochę dalej do plaży w cudownym piniowym lesie, bez tłumów. Idealne miejsce jak ktoś szuka wypoczynku na uboczu. Bardzo blisko do ślicznego Trogiru.”

• Apartments Mateja Ocena: 5,4

„Lokalizacja oraz intymność miejsca”

• Apartments Amy Ocena: 9,2

„Bardzo ładny apartament, przyjemna okolica, gospodarz służy pomocą. Jesteśmy zadowoleni i polecamy ten obiekt!”

• Villa Corona Ocena: 8,3

„Śniadania były smaczne aczkolwiek monotonne”

• Apartment "Iskra" Ocena: 8,3

„Wygodne łóżko, mili gospodarze.”

4 Najlepszych Pensjonatów B&B i Zajazdów w regionie Ciovo Island

na podstawie 154 Opinii o Pensjonatach B&B i Zajazdach na Booking.com