Ciovo Island Sprawdzone opinie o obiektach na wynajem wakacyjny dodane przez prawdziwych Gości

• Apartment Anton Ocena: 10,0

„Bardzo gościnne właścicielka poczestowala nas rakija i przyniosła talerz owoców morza Apartament posiada wszystko Można wziąść tylko ubrania i przyjechać parking na dwa auta Klimatyzacja w cenie Ciepła woda Polecam”

• Kuca Otto Ocena: 10,0

„Ładny budynek położony w starej części Slatine niedaleko morza, mało turystów w okolicy obiektu. Spokojnie i cicho. Bardzo mili gospodarze Pani Amelia i Pan Erich, których serdecznie pozdrawiamy.”

• Holiday Home Pera Ocena: 8,8

„Sporo miejsca, wygodne łóżka. Cicha klimatyzacja, miły właściciel. Ładne umeblowanie, przyjemna okolica.”

• Villa Mateja Ocena: 6,7

„Bardzo miła obsługa”

• „Nic nas nie zaskoczyło, wręcz odwrotnie obiekt spełniał nasze wymagania. Obiekt czysty, zadbany. Zaletą jest dość duży metrarz mieszkania oraz tylko dwa apartamenty, które wynajmuje gospodarz mieszkający na pietrze. Cicha spokojna okolica ( na końcu miejscowości) bardzo blisko do plaży miejskiej z kamyczkami, prysznic ze słodka wodą na plaży. Trochę dalej do plaży w cudownym piniowym lesie, bez tłumów. Idealne miejsce jak ktoś szuka wypoczynku na uboczu. Bardzo blisko do ślicznego Trogiru.”

• Apartments Mateja Ocena: 5,4

„Lokalizacja oraz intymność miejsca”

• Apartments Amy Ocena: 9,2

„Bardzo ładny apartament, przyjemna okolica, gospodarz służy pomocą. Jesteśmy zadowoleni i polecamy ten obiekt!”

• Villa Corona Ocena: 8,3

„Śniadania były smaczne aczkolwiek monotonne”

• Apartments Ivanković Ocena: 10,0

„Z czystym sumieniem mogę polecić ten apartament. Drugi rok z rzędu spędzałem tam wakacje. Apartament bardzo czysty, właściciel bardzo pomocny i bezproblemowy. Już wiem gdzie spędzę kolejne wakacje cicho przyjemnie a do miasta można popłynąć statkiem za 20 kun.”

• Apartment "Iskra" Ocena: 8,3

„Wygodne łóżko, mili gospodarze.”

26 Najlepszych Obiektów na Wynajem Wakacyjny w regionie Ciovo Island

na podstawie 999 Opinii o Obiektach na Wynajem Wakacyjny na Booking.com