Clearwater-St Pete Beaches Sprawdzone opinie o hotelach dodane przez prawdziwych Gości

• „Świetna lokalizacja hotelu. Naprawdę blisko plazy i pobliskich knajpek”

• „po pierwsze położenie....rewelacja. naprawdę najlepsza lokalizacja. mieliśmy do.dyspozycji apartament prezydencki i naprawdę na to miano sobie zasłużył. serwis przy basenie za darmo. mile obsługa no ale to USA. bar przy basenie też bardzo ok. ”

• „Sniadania typowo amerykanskie-bardzo nasz zdziwila opcja platnej kawy do sniadania! Bezplatnie tylko woda z lodem,soki i inne napoje dodatkowo platne -to nasze najwieksze zaskoczenie w tym hotelu ,plaza piekna!!”

• Hotel SOL Ocena: 9,2

„Świetna lokalizacja, czystość, wyjście bezpośrednio na piękną i niezatłoczoną plażę, bardzo przyjemny basen”

• „Lokalizacja rewelacyjna - plaża po drugiej stronie ulicy”

• Brightwater Suites Ocena: 7,9

„Czysto, miła polskojęzyczna obsługa. Bardzo pomocna w planowaniu trasy i w każdym innym aspekcie. W pobliżu duży sklep, mały sklep, pizzeria. Wszystko pod ręką - blisko do plaży. Bardzo fajna lokalizacja.”

• Royal North Beach Ocena: 9,2

„Bardzo dobra lokalizacja, blisko przepięknej plaży. W okolicy bary, restauracje, bardzo czysto. Bezpłatny parking przy obiekcie.”

• „super”

• „Bardzo pomocny personel. Lokalizacja bardzo dobra. Moim zdaniem super miejsce - klimatyczne, spokojne, czyste i z basenem:) Byłam bardzo zadowolona z pobytu.”

• „Bardzo przyjemne apartamenty. Plaża i okolica”

30 Najlepszych Hoteli w regionie Clearwater-St Pete Beaches