Coast Region Sprawdzone opinie o obiektach na wynajem wakacyjny dodane przez prawdziwych Gości

• Voyager Beach Resort Ocena: 10,0

„Cały obiekt wspaniały. Troskliwe I bardzo uprzejme zajęcie się gościem od pierwszej do ostatniej chwili pobytu. Lokalizacja przy samym metrze I przy kantorze. Cena naprawdę rozsądna. Super czysto. W przyszłości powtórzę swój wybór. Transfer z lotniska w cenie. Nie mam nic negatywnego do napisania. ”

• „Wygodne łóżka, miła obsługa”

• Severin Sea Lodge Ocena: 7,1

„posiłki.”

• „Jedzenie wyborne. Godziny posiłków nie istnieją. Jesz kiedy wstaniesz lub masz ochotę. Spokój, cisza i personel, który zrobi wszystko, żebyś był w pełni zadowolony. W tym miejscu czujesz się wyjątkowym.”

• Hotel Sonrisa Ocena: 9,6

„Jeżeli pragniecie zobaczyć Kenię piękną, egzotyczną i bezpieczną, po prostu prawdziwą, jeżeli pragniecie przeżyć cudowne, niesamowite chwile na przepięknej plaży, jeżeli pragniecie poznać sympatycznych ludzi którzy zrobią wszystko abyście czuli się tam wyjątkowo polecam hotel Sonrisa. Gdybyście chcieli zorganizować na wyjeździe przyjęcie to musicie to zrobić w Sonrisie! Przyjęcie weselne w Sonrisie to BAJKA której każdemu życzę a którą przeżyłam osobiście w tym przepięknym miejscu. Dziękuję Renata”

• „bardzo dobra lokalizacja”

• „Klimatyczny domek 435 ,mała ilość beach boys,dobre jedzenie,czysty basen ,miła obsługa hotelowa .Dobry hotel na wypad przed lub po safari.”

• „Największy atut tego hotelu to przepiękna plaża z białym piaskiem i lazurowym oceanem.Bardzo dobre kolacje zamawiane z karty.W szczególności Prawns Phili-Phili palce lizać.Bardzo miła obsługa w restauracji .Niewielka ilość beach boys.”

• „Widok, obsługa, przestrzeń, śniadanie”

• Hotel Sonrisa Ocena: 10,0

„Hotel absolutnie wyjątkowy. Maksymalnie może w nim być 20 osób więc jest naprawdę spokojnie. Cisza, spokój, czystość. Na plaży w zasięgu wzroku ... 3 osoby. Wielkość i jakość wyposażenia pokoi przerosła nasze wyobrażenia. Kuchnia smaczna i relatywnie tania. Jedzenie przyrządzane zawsze na bieżąco. Piwo w barze po 250 szylingów czyli niewiele więcej niż w markecie.”

30 Najlepszych Obiektów na Wynajem Wakacyjny w regionie Coast Region

na podstawie 3 685 Opinii o Obiektach na Wynajem Wakacyjny na Booking.com