2. Sri Lanka – opinie o hotelach
  3. Colombo District – opinie o hotelach
Colombo District Sprawdzone opinie o hotelach dodane przez prawdziwych Gości

• „Oszałamiający, powalający widok na miasto. Basen duży, ciepła woda, niechlorowana. Cudo. Lobby wspaniałe. Śniadania na bogato. Jeden z najlepszych hoteli w jakim miałem okazję spać. Dziękuję za fantastyczną obsługę wszystkich pracowników hotelu a zwłaszcza dla RAJ.”

• Opulence Colombo Ocena: 6

„Lokalizacja, personel, winda, duży pokój, klimatyzacja, lodówka, czajnik kawa herbata woda do picia.”

• „Bardzo dobrze wyposażony pokój, świetny widok z pokoju oraz basen na 26 piętrze i bar.”

• „Bardzo sympatyczne i pomocne panie z recepcji. Miejsce zlokalizowane blisko stacji kolejowej Colombo Fort. Dobre na krótki pobyt.”

• C 1 Colombo Fort Ocena: 5

„Wygodne łóżko i czysta pościel Działająca klimatyzacja Miłe i wygodne lobby, gdzie można sobie zrobić kawę lub herbatę Dobra lokalizacja, blisko dworca kolejowego Miła obsługa”

• „Lokalizacja, pyszne śniadanie, basen na dachu z widokiem na ocean”

• Shalimar Hotel Ocena: 9

„Bardzo mili pracownicy, wygodne łóżko, klimatyzacja, bardzo dobre śniadanie, czysto, blisko dworca.”

• „sniadanie bylo srednie, choc obsluga mila . jednakze dalekie od europejskich standardow ktore oferowane byly w menu.”

• Clock Inn Colombo Ocena: 10

„Wygodna lokalizacja. Wszystko zgodne ze zdjęciami. Dużo kosmetyków - osobno dozowniki z mydłem, żelem pod prysznic i szamponem. Czyste ręczniki i pościel. Pyszne śniadania i miła obsługa.”

• „Miejsce w idealnej lokalizacji- blisko do centrum, ale jednak mieści się w cichej okolicy. Bardzo dobry i pomocny personel (mogliśmy zostawić plecaki po wymeldowaniu). Pachnące i czyste pokoje. Mega wygodne i duże łóżko. Dobre śniadania.”