Colombo District Sprawdzone opinie o obiektach na wynajem wakacyjny dodane przez prawdziwych Gości

• „Ciekawy, nowoczesny hotel. Można płacić kartą. Obok 'wine shop' ;-)”

• Backpack Hostel 44 Ocena: 9,2

„Super personel, bardzo dobra cena, miła atmosfera i sprawna klimatyzacja, generalnie serdecznie polecam :)”

• „Blisko do pociągu 5 minut, więc polecam, nie trzeba jechać do Colombo. Przemiła obsługa, domowa atmosfera. POLECAM ”

• The Hostel Ocena: 5,0

„W pokoju byla klimatyzacja”

• „Wszystko tak jak powinno być. Super lokalizacja, dobra cena.”

• Thilhara Days Inn Ocena: 3,3

„Brak. ”

• OZO Colombo Ocena: 10,0

„Bardzo przytulny, czysty i komfortowy pokój z rewelacyjnym widokiem na Kolombo. Wyśmienite śniadanie. Przemiły i bardzo pomocny personel.”

• City hotel Ocena: 8,8

„Miejsce położone fantastycznie blisko do obu najważniejszych dworców- z Kolombo dojedzie się i wróci do np. Sigiryja w ciągu 14-16 godzin i 5 minut na piechotę do hotelu.. To azjatycka, a nie europejska część Kolombo, ale nie ma to znaczenia. Internet działa bez zarzutu, a właściciele są szalenie mili i pomocni. Lodówka w pokoju ułatwia zakup owoców na targu 3 minuty od hotelu. Wracałam w nocy, wychodziłam wcześnie rano, zaczepki się pojawiały, ale nie groźne tylko raczej takie z konieczności próby wymuszenia zakupu :).”

• Fairway Colombo Ocena: 8,8

„Bardzo dobra lokalizacja. Komfort w pokojach bardzo dobry. Nieczytelna jest cena podana na bookingu. Ukryte podatki i ostateczna cena pojawiają się dopiero po dokonaniu rezerwacji. Płacąc gotówką w dolarach wydają resztę w Rupiach! Pokoje nie były przygotowane w chwili naszego meldunku musieliśmy czekać 45 minut na dostęp do wszystkich pokoi.”

• „Czysty pokój i pościel, w miarę dobre wifi. Personel bardzo uprzejmy i pomocny, obsługa całodobowa. Fajny taras na dachu z widokiem na ocean. Blisko do stacji kolejowej i przystanków autobusowych. Blisko do plaży. Klimatyzacja w pokoju.”

30 Najlepszych Obiektów na Wynajem Wakacyjny w regionie Colombo District

na podstawie 4 385 Opinii o Obiektach na Wynajem Wakacyjny na Booking.com