Kolorado Sprawdzone opinie o obiektach na wynajem wakacyjny dodane przez prawdziwych Gości

• „Swietna lokalizacja, duży pokój, super czysty, kubki ceramiczny, urozmaicone śniadanie ”

• „Widok na mur z rysunkiem, czysto, miło ”

• „Czysciutko, mila obsluga, winda, świetna lokalizacja warto👍”

• „bilisko Mesa Verde i na jedną noc jak najbardziej polecam”

• 9 Motel Ocena: 7,1

„------------”

• „----------------”

• „Świetny hotel. Bardzo ładny wystrój. Bardzo wygodne pokoje. Bardzo dobre śniadanie.”

• Snowshoe Motel Ocena: 10,0

„Spokojny motel w urokliwym miasteczku na każdą porę roku. Przemiła obsługa - i tu ciekawostka - personel polsko-czesko-słowacki.”

• Far View Lodge Ocena: 6,2

„Położenie hotelu.”

• „Wspaniały i komfortowy hotel. Właściciele to polskie małżeństwo, którzy wieczorem zaprosili nas na kolacje. Pozdrowienia dla nich i dla pana Leszka który fantastycznie opowiadał o USA. Nikt w Stanach nie ugościł nas tak jak oni. Dostaliśmy w tej cenie fantastyczny czyściutki i komfortowy pokój. Ponadto w hotelu jest basen i szereg udogodnień. Wcześniej nie znaliśmy się i to było bardzo miłe zaskoczenie. Polecamy wszystkim podróżującym po USA. Naprawdę warto!!!!! Dziś tak trudno spotkać spotkać wartościowych i bezinteresownych ludzi takich jak p. Ratajczakowie. Dziękujemy za wspaniały nocleg i miłą atmosferę. Mam nadzieje do zobaczenia :-)”

29 Najlepszych Obiektów na Wynajem Wakacyjny w regionie Kolorado

na podstawie 8 161 Opinii o Obiektach na Wynajem Wakacyjny na Booking.com