Korfu Sprawdzone opinie o obiektach na wynajem wakacyjny dodane przez prawdziwych Gości

• „Wyjątkowe widoki na lotnisko, bardzo dobra lokalizacja. Balkon, wyposażenie pokoju, zewnętrzny basen, knajpka. Miła i pomocna obsługa.”

• Alexander Ocena: 10,0

„najczystszy apartament w jakim miałem okazję się zatrzymać, nowoczesny wystrój, miły i pomocny personel, dogodna lokalizacja”

• Costa Hotel Ocena: 9,2

„Widok z okna. Bliskość marketu. Bardzo miły personel.”

• Louvre Hotel Ocena: 8,8

„Baaardzo miła i uczynna właścicielka. Dobre śniadanie w postaci szwedzkiego stołu. Jako nocleg przed rejsem 1 klasa. Stosunek jakości do ceny znakomity.”

• Karina Hotel Ocena: 7,9

„Śniadania bardzo dobre, hotel pięknie położony, do centrum miejscowości około 1 km, niestety spacer poboczem - brak chodnika, ale nie sprawiało to większych problemów. Pobyt w październiku, więc mało ludzi, co było dużym plusem. Hotel czysty, ściany odświeżone. Polecam.”

• Eftyxia apartments Ocena: 8,8

„Przytulny apartament z dobrym wyposażeniem (suszarka, żelazko, garnki, sztućce, talerze, kubki). Pokój był sprzątany codziennie, a ręczniki wymieniana co drugi dzień. Mieliśmy do dyspozycji taras z ładnym widokiem.”

• Pontikonisi Hotel Ocena: 7,5

„Fajny bar powyżej hotelu na tarasie . Piękny widok z okna .”

• RoyalRose Ocena: 10,0

„Wspaniali właściciele. Bez problemu odebraliśmy klucze o niestandardowej godzinie. Czysto - co drugi dzień dokładne sprzątanie i zmiana ręczników. Willa znajduje się w przepięknym ogrodzie, który cieszy oko. Wielki plus za basen.”

• Villa Voula Ocena: 9,2

„Świetny stosunek jakości do ceny. Właściciele szybko reagują na zgłaszane problemy (brak ciepłej wody jednego wieczoru) i są bardzo mili. Pokój codziennie i dokładnie sprzątany. Zadbany basen i porządny bar z niezłym jedzeniem i piciem. Pokój w budynku aneksie przestronny z całkiem spora kuchnia wyposażona we wszystko co trzeba i że świetnym widokiem na morze.”

• Hotel Orpheus Ocena: 9,2

„Po sezonie cisza i spokój. Dostajesz dokładnie to, co w ofercie i na zdjęciach . Wi-Fi działa bez problemu, łóżko duże i wygodne, pościel czysta, łazienka odnowiona, ciepła woda o każdej porze dnia i nocy, na balkonie stolik i krzesełka, a w szafie wystarczająca liczba wieszaków. Dawno nie byłam tak pozytywnie zaskoczona stosunkiem jakości do ceny.”

30 Najlepszych Obiektów na Wynajem Wakacyjny w regionie Korfu

na podstawie 48 860 Opinii o Obiektach na Wynajem Wakacyjny na Booking.com