Korfu Sprawdzone opinie o obiektach na wynajem wakacyjny dodane przez prawdziwych Gości

• Zeus Throne II Ocena: 10

„Fantastyczna lokalizacja, widok nawet z parkingu wspaniały, bezpośrednio przy ścieżce na Porto Timoni beach i 3 min od jednego z lepszych miejsc na zachód słońca na Korfu, przemiły gospodarz, restauracja na miejscu, wygodne łóżka.”

• Govino Bay Ocena: 9

„Bardzo duża powierzchnia zielona, budynki oddalone od siebie dla komfortu sąsiedztwa”

• ROSE HOUSE Ocena: 10

„piękny i wygodny dom, świetne położenie, polecam!”

• „Dobra lokalizacja blisko morza, Widok na morze z balkonu”

• Nikos Cassiopeia Ocena: 10

„Bardzo sympatyczna Pani właścicielka oraz bardzo miłe i uśmiechnięte Panie sprzątające.Apartament bardzo czysty , kuchnia dobrze wyposażona.Duży taras.Polecam to miejsce do odpoczynku.”

• Villa Amaryllis Ocena: 10

„Położenie idealne Dużo miejsca do odpoczynku na zewnątrz, w słońcu lub w cieniu ,do wyboru. Jeśli chcesz przygotować sobie posiłek to kuchnia jest super wyposażona. Polecam Oślą ścieżkę do Lakones- skracamy drogę a zarazem piękna trasa wśród drzew oliwnych.”

• Villa Lucia Ocena: 9

„Polecam nocleg w Villa Lucia, sympatyczna i pomocna właścicielka, komfortowy pobyt ☺️”

• Su Casa Apartments Ocena: 10

„Wspaniała gospodyni, 3 kroki od plaży, spokój, urokliwe, czyste miejsce. Fajny aneks kuchenny, świetnie wyposażony.Przestrzeń na wspólne posiłki na tarasie. Pachnąca pościel, przestrzeń na suszenie ręczników. Pani Magda dba o każdy szczegół! Zdecydowanie bardziej urokliwe, czyste i przyjemne miejsce niż gdziekolwiek w centrum Korfu. Jeśli szukacie przyjaznej przestrzeni na romantyczny wyjazd to szczerze polecam. I really recommend this place! It is clean and adorable place to stay in Corfu. Lovely, green area, great access to the beach, wonderful host.You can cook by your own or go to the nearby small city. Great place!”

• „Na śniadanie na cały pobyt był mały chlebek tostowy, owoce, woda, sok, kawa rozpuszczalna i herbata, był dostępny toster. Lokalizacja i sama miejscowość super, wszędzie blisko spacerkiem po wąskich uliczkach, miejscowość malutka klimatyczna, kilka sklepów spożywczych, w kwietniu kilka restauracji było otwarte. Nawet były otwarte wypożyczalnie aut.”

• Casa Margarita Ocena: 10

„Czyste i przytulne mieszkanie, nie daleko od centrum miasta. Cicha okolica, w pobliżu sklepy spożywcze. Miły gospodarz. Polecam.”