Coron Sprawdzone opinie o hotelach dodane przez prawdziwych Gości

• „Standard jest ok, smaczne śniadania ”

• „piękny ogród z potencjałem na przyszłość[nowy hotel]i strefa wypoczynku wokół basenu jak na Filipiny, świetna.Kompetentny i przyjazny personel.Spokój !”

• „świetne baseny z nagrzaną słońcem wodą; miły relaks i spokój; bar i restauracja na miejscu; tani dojazd do centrum - 7 pln za 3 osoby; bardzo ładny i zadbany hotel; dobra jakość w stosunku do ceny; duży wybór przy śniadaniu;”

• „Kilka pozycji w menu śniadaniowym. Pomoc obslugi przy zamawaniu vana na lotnisko.”

• „Personel w porządku jak i utrzymanie czystości w pokojach, lokalizacja też ok.”

• „Bardzo czysto, pomocny i sympatyczny personel dbający i interesujący się sprawami gości hotelowych, położenie obiektu z dala od głównej drogi jest dużym plusem.”

• The Riverhouse Ocena: 8,8

„Miejsce rewelacyjne, widok z pokoju, jak i restauracji niesamowity. Duży i przestronny pokój. Zdecydowanie polecam organizowane przez hotel wycieczki. My korzystaliśmy z island hopping oraz prywatnego plazowania na wyspie. Obie wycieczki wspominamy niesamowicie pozytywnie i o duzo duzo lepiej niż Ulitmate Tour in Coron organizowana przez biuro. Warto nadmienić, że obiekt jest na totalnym uboczu, co oznacza, że głównie jest się zdanym na pobyt w tym miejscu lub transport własny skuterkami. Dotyczy to również zakupów wody itp. Miejsce jednakże jest niesamowicie ciche i przez to relaksujące. Dojazd do Coron i powrot to koszt 2000 pesos za transport 2 osób (sierpień 2018) miejscowość Coron w porze deszczowej wygląda zniechęcajaco i brudno, dlatego pobyt w RiverHouse był tym bardziej dobrym wyborem. Polecam go bez najmniejszego zawachania.”

25 Najlepszych Hoteli w regionie Coron