Cortina d'Ampezzo Sprawdzone opinie o pensjonatach B&B dodane przez prawdziwych Gości

• Hotel Columbia Ocena: 6,2

„Ładny widok i cisza pod warunkiem że balkon nie jest od strony ulicy oraz trwającej aktualnie budowy Dobra lokalizacja obiektu ”

• Hotel Ancora Ocena: 9,6

„Super połozenie w samym centrum”

• Sport Hotel Pocol Ocena: 7,1

„Po przeczytaniu opinii na tripadvisor wydawać by się mogło, że ten hotel to jakieś piekło na ziemi, ale pobyt tam okazał się całkiem sympatyczny. Wygodne łóżka, piękne widoki, czysto, schludnie, niczego nie brakuje. Dobra baza wypadowa na wędrówki po Dolomitach.”

• Hotel Principe Ocena: 10,0

„Wszystko OK”

• Hotel Miralago Ocena: 9,2

„Świetne miejsce pod kątem penetracji okolic Tre Cima di Lavaredo, personel niezmiernie przyjazny. Czysto i schludnie - pamiętajmy że to dwie gwiazdki i np. nie ma windy ale w koncu jestesmy w górach.”

• Hotel Al Larin Ocena: 9,6

„Elegancki, czysty i komfortowy pokój z lodówką i telewizorem. Super wygodne łóżka. Bardzo dobre śniadania. Dodatkowo słowa uznania dla personelu - pan na recepcji był niezmiernie miły i pomocny, dostaliśmy mapki ze wskazówkami gdzie warto pójść na trekking i zawsze witał nas z ogromnym uśmiechem na twarzy”

• Hotel Montana Ocena: 8,8

„Lokalizacja idealna. Personel pomocny.”

• Hotel Roma Ocena: 8,8

„Przyjemny hotel. Przemiła pani na recepcji- jest niezwykle miła i uczynna i stanowi największą wartość tego obiektu :). Czysto, duży parking. Idealne miejsce , by nie rezygnować z atrakcji okolicy a jednocześnie nie tłoczyć się w Cortinie.”

• Hotel Piccolo Pocol Ocena: 10,0

„Pokój był bardzo czysty, sprzątany codziennie, Łózko bardzo wygodne a personel niezwykle miły i uprzejmy. Polecił bym ten hotel każdemu a problemy z internetem myślę, że właściciele wezmą sobie do siebie i poprawią jakość co zdecydowanie polepszy jeszcze bardziej jakość wypoczynku i ilość gości.”

• „Mieliśmy pokój z widokiem na jezioro i góry . Całkowicie odnowiony , w nowoczesnym stylu . Komfortowy . Sniadania smaczne . Super lokalizacja, parking pod obiektem. bardzo polecam”

10 Najlepszych Pensjonatów B&B i Zajazdów w regionie Cortina d'Ampezzo

na podstawie 1 753 Opinii o Pensjonatach B&B i Zajazdach na Booking.com