Costa Adeje Sprawdzone opinie o pensjonatach B&B dodane przez prawdziwych Gości

• Hotel Andrea´s Ocena: 10,0

„Świetna lokalizacja, klimatyzacja na prawdę świetnie działała, bardzo duuuuze łóżko, pizzeria poniżej serwująca świetne jedzenie, na prawdę udany pobyt:) Dodatkowy plus można zostawić bez problemu bagaże po wymeldowaniu.”

• Sol Arona Tenerife Ocena: 5,0

„Lokalizacja świetna wszędzie blisko ,centrum , promenada po drugiej stronie ulicy, dworzec autobusowy czy darmowe busy do różnych Artakcji . Widok na morze z 11 piętra cudowny . Basen średniej wielkości ale bardzo czysty . ”

• Hotel Baobab Suites Ocena: 9,2

„Cisza, spokój, kameralność i dyskrecja . Smaczne posiłki- śniadania i obiadokolacje. Wygodne łóżka, wielkość i wyposażenie apartamentu. Apartament - miał piękny widok, prywatny basen i był szczęśliwie na innym poziomie niż ogólnostępny basen/. ”

• Sol Tenerife Ocena: 7,9

„Lokalizacja, widok ”

• Chatur Playa Real Ocena: 9,2

„Super lokalizacja na wakacje, mozna odpocząć od zgiełku ale jednocześnie jest blisko do głównej ulicy z restauracjami i do plazy. Fajny duży basen, wiele animacji w hotelu, przemiła i pomocna obsługa, wiele udogodnień, dobra baza wypadowa do zwiedzania wyspy, pokoje sprzątane codziennie, dobre drinki w opcji all inclusive ”

• La Tortuga Hostel Ocena: 9,6

„Wysoki poziom obiektu i śniadanie jak luksusowych hotelu tworzy wspaniałą atmosferę :)”

• GF Victoria Ocena: 10,0

„Mieliśmy mniejszy apartament wielkości około 60 metrów. Pokój rewelacja. W pokoju mini aneks kuchenny z czajnikiem i mikrofala. Śniadania i kolacje bardzo smaczne, wszystko świeże. Kilka basenów dla dorosłych oraz dzieci. Dla dzieci moc atrakcji w tym mini aquapark. Położenie hotelu rewelacyjne, w pobliżu dużo sklepów i barów. Do centrum los crtistianos Taxi 11 euro spacerem 45 minut. Obsługa bardzo miła i pomocna. Pokoje sprzątają dwa razy dziennie - pościel zmieniana codziennie. Polecam parom oraz rodzinom z dziećmi. My byliśmy z córka 15- miesięczną. Cena adekwatna do jakości. Trudna znaleźć lepszy hotel na Teneryfie. Wrócimy tu na 100%”

• „Duży przestronny apartament. Fajny basen. Dobra restauracja.”

• „Nowoczesne pokoje, wygodne lozka, super Wanna w pokoju.”

• „Ładny hotel w dobrej lokalizacji. Supermarket i przystanek autobusowy zaraz za rogiem. Plaża blisko. Pokój duży i przestronny. Bogate śniadanie.”

3 Najlepszych Pensjonatów B&B i Zajazdów w regionie Costa Adeje

na podstawie 1 188 Opinii o Pensjonatach B&B i Zajazdach na Booking.com