Costa Azul Sprawdzone opinie o obiektach na wynajem wakacyjny dodane przez prawdziwych Gości

• „Lokalizacja”

• „Obiekt nowy i czysty. Łóżka zasłaniane kotarką dają poczucie własnej przestrzeni, prywatności - mimo, że w pokoju przebywa wiele osób.”

• „Hotel położony za miastem przy polu golfowym co zapewnia ciszę i spokój. Duża łazienka, pokój również duży i przestronny. Duży taras z którego mieliśmy ładny widok na pole golfowe. Kryty basen i część z leżakami na zewnątrz to dodatkowa zaleta, przy dobrej pogodzie idealne rozwiązanie jeśli ktoś chce się zrelaksować, Śniadanie przyzwoite.”

• „Nie mieliśmy żadnego problemu z znalezieniem parkingu zaraz przed blokiem. Na plus także spokojna dzielnica nie baliśmy się o swój samochód w nocy :)”

• Hotel Al Foz Ocena: 6,7

„Hotel bardzo ładnie prezentuje się zarówno na zewnątrz jak i w środku, bardzo podobał nam się model statku na parterze. Pokoje są dość duże i komfortowe. W okolicy znajduje się kilka przyjemnych restauracji z lokalnym jedzeniem. Pod hotelem istnieje możliwość zaparkowania auta (parking publiczny).”

• Hotel Laitau Ocena: 9,6

„Duży pokój, urocza obsługa, dobre śniadania”

• Novotel Setubal Ocena: 8,3

„Pyszne śniadania, duży wybór potraw (malutki minus za brak warzyw). Polecam dla rodzin z dziećmi (fajny kącik zabaw, strefa basenowa, dzieci dostały małe maskotki na powitanie). Miły i pomocny personel (zarówno recepcja jak i restauracja), pokoje czyste, schludne. Duży bezpłatny parking,”

• Residencial Mar e Sol Ocena: 10,0

„Super śniadania! Lokalizacja! Polecam ich restauracje, która znajduje się tuż obok!”

• Hotel Arangues Ocena: 9,6

„Hotel blisko centrum, ale nie było problemów z parkowaniem. Hotel miał właściwie wszystko czego można oczekiwać od obiektów tej klasy, czysto, przestronnie, lodówka w pokoju, godny polecenia na kilkudniowy pobyt. Dobre śniadania. Sama miejscowość wymaga niestety sporych nakładów na rewitalizację, ale to oddzielny temat. Mały sklep spożywczy jest jakieś 150m od hotelu, ulicą w dół, na skrzyżowaniu za wiaduktem kolejowym.”

• „Plaża przepiękna, szeroka i długa, bardzo blisko centrum a przy okazji nietłoczno. Super obsługa - pokoje sprzatane codziennie - wymiana poscieli i recznikow CODZIENNIE. Pokoje super nowoczesne. Szkoda że kosztem tego wyzywienia...”

30 Najlepszych Obiektów na Wynajem Wakacyjny w regionie Costa Azul

na podstawie 12 965 Opinii o Obiektach na Wynajem Wakacyjny na Booking.com