Costa Cálida Sprawdzone opinie o obiektach na wynajem wakacyjny dodane przez prawdziwych Gości

• Hotel Lido Ocena: 7,5

„Dużym plusem było położenie przy samej plaży.”

• „Blisko do plaży 😁”

• „Lokalizacja dla tych, którzy mają jedynie przystanek w podróży. Na dłuższy pobyt nie polecam. ”

• „Apartament dwupoziomowy, super widok na lagunę (brak super widoku na morze - ale co kto lubi nie można mieć wszystkiego). Dwa tarasy jeden przy sypialni drugi na wyższym pietrze. Trzy sypialnie (3x2). Na pietrze duży pokój z rozkładanym narożnikiem. Czysto. Wydajna klimatyzacja. Duża wyposażona kuchnia wraz z naczyniami i sztućcami. Internet działał bardzo szybko i stabilnie. Apartamentowiec posiada własny basen i bezpośrednie zejście do plaży. Położony prawie na końcu półwyspu co daje nieco więcej spokoju i dużo mniej ludzi (co było dla nas na+). Polska obsługa meldowania.”

• Hotel Portmán Ocena: 7,9

„sniadania byly dobre ,chociaz codziennie to samo bylo serwowane ,pokoj mielismy na te warunki -bardzo dobry,”

• Golf Resort and spa Ocena: 8,8

„Obiekt zamknięty. Całodobowa ochrona. Baseny, restauracje, sklep spożywczy. Bardzo cicho i czysto. Polecam wszystkim!!!!!!”

• „Pokoj z cudownym widokiem na morze, pole golfowe i basen.”

• „dobre wyposazenie , ladna lazienka”

• Hotel Guillermo II Ocena: 7,5

„Śniadanie mogło by być lepsze,”

• Roc Doblemar Ocena: 8,8

„- 2 kroki do plaży - komfortowy pokój”

29 Najlepszych Obiektów na Wynajem Wakacyjny w regionie Costa Cálida

na podstawie 18 454 Opinii o Obiektach na Wynajem Wakacyjny na Booking.com