Costa de Barcelona Sprawdzone opinie o hotelach dodane przez prawdziwych Gości

• H·TOP Olympic Ocena: 5,8

„Ilosc lanej wodki do drinkow”

• „Hotel zlokalizowany w samym centrum, bardzo czysto, pokoje sprzątane codziennie, przemiły personel, plaża bardzo blisko, pyszne śniadania, jak najbardziej polecam ;)”

• Càmping Bellsol Ocena: 10,0

„Każdy gość z pieskiem😀, duża plaża odgrodzona dla zwierzaków z prysznicem 😆 długa szeroka plaża dla osób które są bez piesków...😉 Bardzo małe ale przytulne i czyste bungalowy - w sumie to nie domki letniskowe więc nie ma się co czepiać, bliziutko do plaży która nigdy nie jest przeludniona... Wszędzie można dojechać pociągiem ,sklep ,market od 3 do 10 min spacerkiem,jeśli chodzi o wifi to płatne, od 22 godziny na campingu spokój i cisza nic się nie dzieje ....😘 ale do calleli lub pinedy 10-15 min i są knajpy imprezki restauracje.... wrócę 😎”

• „Ogólnie polecam hotel mimo kilku małych uwag. Urozmaicone jedzenie dużo owoców morza. Duży jasny i czysty pokój. Baseny dla dzieci. Dobre drinki. Dosyć blisko do plaży i centrum miejscowości. ”

• Hotel Esplai Ocena: 8,8

„Atmosfera w hotelu i podejście do gości. Obsługa bardzo miła i pomocna. Lokalizacja hotelu jak najbardziej na plus. ”

• Hotel Internacional Ocena: 7,9

„Fajny czysty hotel może nie najnowocześniejszy ale posiadający wszystko co potrzebne do wypoczynku. Posiłki dobre i ze stosunkowo dużym wyborem. My mieliśmy śniadanie i kolacje i był to zestaw optymalny chcąc zwiedzić okolicę. Plaża duża i czysta ale nie bardzo nadająca się dla małych dzieci. W odległości 2 m od linii wody gwałtowny spadek.”

• „Genius loci. Zajazd z długą tradycją. Piękny budynek w rękach jednej rodziny od 14 pokoleń. Mimo pewnych barier językowych dobry kontakt z obsługą. Gościnna, niemal rodzinna atmosfera. Smaczne jedzenie w rozsądnych cenach.”

• ALEGRIA Espanya Ocena: 8,8

„Wielki plus to na pewno lokalizacja, jedzenie było bardzo dobre, oczywiście trafiały się rzeczy które nam nie zmakowaly jednak w większości potrawy spełniły nasze oczekiwania. Personel bardzo miły i pomocny :)”

• „Obsługa”

• Camping 3 Estrellas Ocena: 3,3

„możliwość wyboru miedzy plażą a basenem, bliskość Barcelony i tyle”

29 Najlepszych Hoteli w regionie Costa de Barcelona