Costa de Barcelona Sprawdzone opinie o pensjonatach B&B dodane przez prawdziwych Gości

• Hotel Esplai Ocena: 8,8

„Atmosfera w hotelu i podejście do gości. Obsługa bardzo miła i pomocna. Lokalizacja hotelu jak najbardziej na plus. ”

• Hotel Haromar Ocena: 7,9

„Posiłki bardzo smaczne, urozmaicone menu. W przypadku całodniowego wyjazdu otrzymaliśmy specjalny prowiant. Wyposażenie pokoi adekwatne do klasy hotelu, ale przydałaby się choćby mała lodówka do schłodzenia napojów. Doskonałe położenie bardzo blisko miejskiej plaży, w pobliżu bardzo dobrze zaopatrzone sklepy. Transfer z lotniska Girona oraz powrotny za pośrednictwem booking.com bez zastrzeżeń. Jeśli nie oczekujesz warunków klasy lux w cenie hotelu dwugwiazdkowego, polecam z czystym sumieniem.”

• Hotel Caprici Verd Ocena: 10,0

„Jedzenie super wybór. Bardzo czysto w pokojach. Personel bardzo pomocny.”

• „Architektura hotelu, umeblowanie pokoju”

• Mercè Ocena: 8,3

„Bardzo dobre śniadania i kolacje - pozytywne zaskoczenie z racji na możliwość spróbowania lokalnych smakołyków. Pokoje były sprzątane codziennie, ręczniki również wymieniane codziennie. Przyjazna i pomocna obsługa. W hotelu był basen, dwa bary (na tarasie i parterze), atrakcje wieczorne (nie korzystaliśmy z nich). Lokalizacja niedaleko od głównego deptaku pełnego barów/restauracji i sklepów wszelkiego rodzaju (spożywcze, pamiątki, apteki) - w pobliżu także Carrefour. Polecamy wybrać opcję ze śniadaniem i kolacją, aby w ramach obiadu testować jedzenie w lokalnych restauracjach (np. Ay Que Te Komo ;) Do morza niecały kilometr ale dzięki temu nie słychać przejeżdżających pociągów, które suną wzdłuż wybrzeża.”

• Hotel Tahití Playa Ocena: 10,0

„Wspanilale wakacje! Polecam rodzinom z dziecmi!”

• „Sniadania OK !!”

• Hotel Ribes Roges Ocena: 9,2

„Śniadanie na słodko - ciasta, drożdżówki, dżemy przeważały w menu. Ja to lubię, moja żona nie była z tego zadowolona. Plus za kawę gratis na dole przy recepcji cały dzień. Lampa-niebo nad łóżkiem jest świetna. Bardzo miły personel i blisko na plażę!”

• Càmping Bellsol Ocena: 8,8

„Blisko plaży. Spokojnie. Cena odpowiada standartowi. Wygodnie.”

• Camping 3 Estrellas Ocena: 8,8

„Swietny osrodek,blisko do Barcelony,czysciutka plaza,znakomity personel.Poprostu warto :)”

19 Najlepszych Pensjonatów B&B i Zajazdów w regionie Costa de Barcelona

na podstawie 8 492 Opinii o Pensjonatach B&B i Zajazdach na Booking.com