Cantabria Coast Sprawdzone opinie o pensjonatach B&B dodane przez prawdziwych Gości

• Hotel Chiqui Ocena: 10,0

„Super hotel z bardzo profesjonalna obsługa mówiąca po angielsku, co jest rzadkie w tym mieście. Restauracja bardzo elegancka, wyśmienite potrawy bardzo szybko i w dobrej cenie.”

• Hosteria Santander Ocena: 8,8

„Lokalizacja - bardzo blisko płazy, dobry punkt wypadowy na piesze zwiedzanie, blisko przystanek komunikacji miejskiej. Mimo iż jest to październik to w okolicy nadal otwartych jest kilka bardzo fajnych barów i restauracji. Bardzo miła i pomocna obsługa - przyjechaliśmy o godz. 10.30 i pomimo iż check in jest od 14.00 otrzymaliśmy pokój - recepcjonistka zamieniła nam pokój na taki, który był gotowy. ”

• Hostel Santander Ocena: 9,2

„Wygodne lozka”

• Santemar Ocena: 8,3

„Świetna lokalizacja 50 metrów od plaży. Hotel czysty, zasługujący na swoją ocenę.”

• Silken Río Santander Ocena: 10,0

„Rewelacja! Wyjątkowy komfort. Mieliśmy szczęście, otrzymalismy pokój wyższej kategorii niż zamówiony (bez dopłaty). Pokój, łazienka i wyposażenie pod każdym względem doskonałe. Przemiły i pomocny personel. Wspaniała lokalizacja vis a vis dwóch plaż. Smaczne śniadania. Bardzo wygodne łózko. Świetny widok z okien na plaże, na morze, na promenadę. Bezpłatny parking obok hotelu. Bliziutko przystanek autobusowy, skąd można łatwo dojechac do centrum. Obok jest uliczka, gdzie znajduje się kilka barów i restauracji.”

• „Piękny hotel w pięknej miejscowości wypoczynkowej, super komfortowy pokój z balkonem - widok częściowo na ocean, świetny basen w hotelu - choć odkryty, ale woda chyba podgrzewana, bo ciepła. Blisko do plaży, wokół pełno miejsc parkingowych, hotel ma też swój parking podziemny. Czyściutko, kosmetyki w wystarczającej ilości - rewelacyjny wypoczynek. Polecam.”

• Hotel Bahía Ocena: 9,6

„Był to nasz przystanek w drodze do Portugalii. Od przyjazdu, przez recepcję, super pokój, wyśmienite śniadanie, parking do wyjazdu wszystko super. Położenie hotelu znakomite, przepiękny bulwar nad oceanem.”

• Hotel San Millán Ocena: 7,9

„Hotel w dobrym standardzie. Pokój i łazienka czyste. Położony na obrzeżach Santander. Bardzo dobre śniadanie.”

• „Obiekt 10 minut na piechotę od centrum, w spokojnej okolicy. Duży, przestronny wygodny apartament z łazienką i kompletnym aneksem kuchennym. Bardzo miła właścicielka, która potrafi dobrze doradzić. Bezpieczne miejsca parkingowe, łatwy dojazd. Świetne miejsce, zarówno na krótki, jak i na dłuższy pobyt.”

• Hostel Allegro Ocena: 10,0

„gospodarz obiektu Rafael BARDZO pomocny :gdzie co zobaczyc w miescie , OBFITE ŚNIADANIE w cenie podane z uśmiechem , SWIETNA lokalizacja = blisko: dworca Autobusowego ( tez dojazd do lotniska ) , dworca kolejowego , blisko do sklepow , restauracji , barow , galerii , bardzo zrelaksowana atmosfera ,”

30 Najlepszych Pensjonatów B&B i Zajazdów w regionie Cantabria Coast

na podstawie 38 509 Opinii o Pensjonatach B&B i Zajazdach na Booking.com