Costa de la Muerte Sprawdzone opinie o hotelach dodane przez prawdziwych Gości

• Albergue da Costa Ocena: 10,0

„Cudowne miejsce , bardzo mili i życzliwi gospodarze. Piękna i zadbana kuchnia i łazienki. Widok na ocean robi wrażenie, na pewno tam wrócę😊 ”

• Albergue O Logoso Ocena: 9,2

„Spaliśmy w nowej części, wiec wszystko pachniało nowością. Fajne łóżka z kotarami, półką, lampka i gniazdkiem. Obok bar z dobrym jedzeniem. Spokojna wioska w galicyjskich górkach.”

• Mar de Fora Ocena: 8,3

„Prywatna toaleta.”

• Hotel Playa de Quenxe Ocena: 10,0

„Wspaniałe miejsce! Cudowny widok na zatokę, blisko do plaży. Czysty, ładny pokój. Smaczne śniadanie. Zdecydowanie polecamy :)”

• Albergue @ Muxia Ocena: 7,5

„Bardzo dobry no jednodniowy pobyt, przestronne pokoje, łazienki z suszarkami, miła atmosfera i bardzo uczynny "hospitalero".”

• Tequeron Ocena: 9,6

„Przemiła obsługa, zameldowałam się o 9, a następnego dnia mogłam spokojnie dłużej zostać i poczekać na autobus, nikt mnie nie wyganiał, wręcz przeciwnie - zachęcali do pozostania. Czyściutko, schludnie, ładnie. Duża kuchnia, fajny balkonik.”

• Muxia Mare Ocena: 9,6

„Widok na ocean i zachod slonca, kuchnia, mimo wspolnego pokoju wlasny kat i szafka dla kazdego gościa.”

• Albergue Arasolis Ocena: 7,1

„Dobrze zagospodarowany obiekt tzn. przestrzeń dla kuchni i jadalni wyjątkowo przemyślana. Mała półka przygotowana przez właściciela z produktami, które można wykorzystać do przygotowania posiłku. Wejście do obiektu na kod.”

• „lokalizacja”

• Casa Castiñeira Ocena: 10,0

„Jedzenie rewelacyjne . Bardzo miła Pani . Super miejsce do zwiedzania okolic . Polecam”

29 Najlepszych Hoteli w regionie Costa de la Muerte