Prata Coast Sprawdzone opinie o pensjonatach B&B dodane przez prawdziwych Gości

• „Czysty pokój z wygodnymi łóżkami.Doskonałe śniadanie.”

• Macarico Beach Hotel Ocena: 10,0

„Oryginalnie i funkcjonalnie urządzony pokój z kompletnie wyposażoną łazienką. Wygodne łóżka nieskazitelnie czysta pościel i ręczniki.Bardzo urozmaicone śniadanie.”

• Carlos House Ocena: 9,2

„Bardzo dobra lokalizacja, bez widoku na morze ale wyjątkowo blisko miejsca widokowego. W pobliżu naprawdę dobre restauracje. Rodzinna atmosfera. Polecam za tę cenę ”

• Hotel Mare Ocena: 8,3

„Perfekcyjna lokalizacja”

• „Super lokalizacja. Przestronne duże pokoje, mileiśmy narożny pokój z pięknym widokiem i dużym tarasem. Śniadania ok, czysto i smacznie aczkolwiek po 10 dniach mogą się znudzić gdyż jest to samo zawsze. POlecam i zapewne wrócę”

• „Super obsługa, czysto, nowy obiekt.”

• Casa De Praia Ocena: 9,2

„Bardzo mili gospodarze, domek w cichej okolicy, wyposarzony we wszystkie niezbedne rzeczy. Bez problem mozna zaparkowac przy ulicy, w odleglosci 15 minut sklepy.”

• „Hotel jest dobrze położony tuż przy plaży, lecz jest ona bardzo duża , a do morza aż ok 400 m. Śniadania bardzo dobre , nic nie można zarzucić. Nasz apartament był położony na 14 piętrze od strony plaży. Widok z okna ograniczony, lecz ze względu na złą pogodę już o tej porze. Unosiła się przez cały czas mgła i atlantycka bryza co przysłaniało prawie wszystko. Sezon w tym mieście kończy się już 15.09. Nawet parkingi są płatne do tego dnia. Miejsc parkingowych w okolicach hotelu mnóstwo. Cena za 2 godz. postoju 1 Euro. Mimo tych wszystkich mankamentów pogodowych polecam hotel. Personel bardzo przyjazny!”

• Hotel Aviz Ocena: 9,6

„Bardzo dobra lokalizacja, miła obsługa, wspaniały właściciel i super wypoczynek.”

• Green House Ocena: 9,6

„Bardzo przyjemny klimat. Urządzone z pomysłem. Śniadanie smaczne, A w pokojach czysto :) polecamy”

29 Najlepszych Pensjonatów B&B i Zajazdów w regionie Prata Coast

na podstawie 46 229 Opinii o Pensjonatach B&B i Zajazdach na Booking.com