Valencia Coast Sprawdzone opinie o obiektach B&B dodane przez prawdziwych Gości

• Bird House Ocena: 7

„Piękne kolorowe wnętrza, przytulny pokoik, wygodne łóżko, śliczny balkonik oraz przemiła obsługa :)”

• „Fantastycznie, czysciutko, jestem naprawdę bardzo zadowolona. Napewno tu wrócę!!! 😍🇪🇸💃”

• „W zasadzie hotel tuż przy stadionie Walencji , o czym nie wiedzieliśmy . Szczęście , że nie było meczu , bo mógłby być niezły Meksyk , ale wszędzie było przynajmniej blisko , blisko metra , centrum i bardzo miły i pomocny personel”

• Hostal Casa Paco Ocena: 9

„Bardzo dobry stosunek jakości do ceny. Świetna restauracja przy obiekcie. Przyjazny personel. Polecam”

• „Bardzo pomocni Właściciele, bardzo dogodna lokalizacja, rolety zewnętrzne gwarantujące zaciemnienie i mniejsze nagrzewanie. Możliwość zrobienia pysznego soku że świeżych pomarańczy do śniadania. Umożliwiono nam wcześniejsze zameldowanie jak i pozostawienie bagaży do czasu wylotu.”

• „Super miejsce wypadowe! Wszędzie było po drodze! Dalia i Jose - wspaniali i mili ludzie :-D Codziennie kawa na śniadanie plus małe śniadanie. Minus - pokój tylko dla pary, gdyż w łazience umywalka i sedes a prysznic... w pokoju. Pokój malutki ale na nasze potrzeby było ok. Bez problemu można było zostawić bagaże gdy byliśmy wcześniej i po wymeldowaniu też.”

• „Gościnność właściciela, czystość i udogodnienia”

• „Lokalizacja”

• „Blisko do metra”

• „Czystość pokoju i łazienki, poczęstunek jak najbardziej na plus do tego niespodzianka która mnie zaskoczyła, chodź nie jestem kobietą to pozytywne zaskoczenie podpaski i maszynka do golenia wraz z pianką nie spotykane w takich apartamentach, wygodne łóżka i poduszki. Na krótki pobyt jak najbardziej no i dla spokojnych osób.”

30 Najlepszych Obiektów B&B i Zajazdów w regionie Valencia Coast

na podstawie 112 597 Opinii o Obiektach B&B i Zajazdach na Booking.com