Mar Menor Coast Sprawdzone opinie o hotelach dodane przez prawdziwych Gości

• Hotel Lido Ocena: 7,5

„Dużym plusem było położenie przy samej plaży.”

• „Blisko do plaży 😁”

• „Lokalizacja dla tych, którzy mają jedynie przystanek w podróży. Na dłuższy pobyt nie polecam. ”

• Hotel Cristina Ocena: 10,0

„Mały i cichy w super lokalizacji hotel. Wystrój nowoczesny, przyjemny. Śniadanie różnorodne. Położenie przy lotnisku nie przeszkadza. Polecam! Chętnie bym wrócił”

• Hotel Arce Ocena: 9,6

„Recomiendo este hotel ! Limpio, comodo, tranquilo ! Buen servicio !!! :) POLECAM !!!! Pokój i łazienka ( ręczniku bardzo czyste. W pokoju : klimatyzacja , wiatrak ( jak ktoś nie może korzystać z klimatyzora ) tv - wszystko zgodne z opisem !! Łóżka bardzo wygodne ! 200 metrów do barów i restauaracji . W nocy bardzo cicho - można się wyspać :) aż zaspać :) Obsługa super miła i pomocna ( zaspałam na śniadanie 30 min- a mimo to Pan specjalnie dla nas wszystko przygotował ) ! Wielki plus ! Za te cenę bardzo dobre warunki . ”

• Hotel Lido Ocena: 5,8

„Przy samej plaży. Tętniące życie do godzin porannych. Bardzo pomocna i miła obsługa.”

• Hotel Arce Ocena: 7,1

„Bardzo miła obsługa (chciałam dokupić dodatkowe śniadanie, ale dostaliśmy je za darmo) Stosunkowo niska cena, plaż 10 min. spacerkiem”

• „Duże pokoje , wifi,+ tv ok . Balkon duży. Parkowanie zarówno płatny I bezpłatny parking przy hotelu do wyboru . Basen, głębokość ok. 1,8 m połączony z ok. 1.2 m + brodzik . jacuzzi , zjeżdżalnie, fitness , leżaki , parasole w cenie wszystko extra . Piękne widoki prawie wszystkie pokoje z widokiem na morze . Wyposażenie apartamentu extra wszystko co potrzebne śmiało można tu mieszkać. W przypadku zgłoszenia zablokowanych drzwi bardzo szybka reakcja I naprawa. ( w nocy ) Do centrum ok. 2-3 km . najbliższy sklep spożywczy, stacja paliwa ok. 1500 metrów/. Blisko autostrada odcinek bezpłatny do cartageny, murci I mar menor. W hotelu głównie Hiszpanie , Francuzi . w wakacje bezpłatne animacje ale średnie Polecam . ”

• Golf Resort and spa Ocena: 8,8

„Obiekt zamknięty. Całodobowa ochrona. Baseny, restauracje, sklep spożywczy. Bardzo cicho i czysto. Polecam wszystkim!!!!!!”

• „Pokoj z cudownym widokiem na morze, pole golfowe i basen.”

10 Najlepszych Hoteli w regionie Mar Menor Coast