Costa Dorada Sprawdzone opinie o pensjonatach B&B dodane przez prawdziwych Gości

• „Basen, restauracja, bliskość do morza.”

• „Ok”

• SunClub Salou Ocena: 10,0

„Personel bardzo uprzejmy, brytyjczyk Eddie animator nakręcał do zabawy, codzienne atrakcje i cluby dla dzieci umilały pobyt, angielskie śniadanie lub kontynentalne bardzo dobre. Pokoje sprzątane codziennie, łóżka ścielone, śmieci wynoszone - luz w blues. Basen, brodzik - wodny plac zabaw, bar, sklep, restauracja wszystko to składa się na tą 10/10 opinię. Taras słoneczny, 3 stoły do bilarda, salon gier, cena bardzo adekwatna mimo że był to sierpień, wieczorne bingo i dyskoteki dla dzieci, pokazy tańców flamenco, pokazy papug i inne atrakcje tematyczne. Piękna plaża w okolicy, klimatyzowane pokoje! Polecam gorąco jak gorąca Hiszpania, dzieci będą zadowolone”

• „Byliśmy tam jeden dzień , super miejsce aby skorzystać z atrakcji oferowanych przez pobliskie parki rozrywki, Z informacji uzyskanych w recepcji można przyjechać do hotelu kilka godzin wcześniej ( pokój można otrzymać od 15) i korzystać z atrakcji pobliskiego parku . Mieliśmy wykupiony pobyt z wstępem do parków rozrywki odległego kilkaset metrów od hotelu. My byliśmy w parku do północy były już krótsze kolejki no i trzeba zobaczyć pokaz przed zamknięciem parku. Bardzo dobra kolacja i śniadanie w hotelu. Na drugi dzień po wykwaterowaniu poszliśmy do parku rozrywki do godzin popołudniowych , przed wyjazdem wskoczyliśmy na chwilę do hotelowego basenu aby się ochłodzić przed dalszą podróżą do Barcelony. Pokój średniej wielkości z 2 dużymi łózkami w sam raz na jedną noc dla 4 osobowej rodziny. Przed hotelem duży parking. Polecam wszystkim którzy chcą skorzystać z atrakcji pobliskich parków rozrywki . Okolica pewnie też piekna ale my nie mieliśmy planów aby tam dłużej zostać.”

• Augustus Ocena: 7,5

„Obfite, bardzo smaczne śniadanie. Czysty pokój z wygodnymi łóżkami. Hotel tuż przy plaży, część pokoi z widokiem na morze.”

• Pension Fonda Suiza Ocena: 9,2

„Doskonała lokalizacja w centrum.”

• Pigal Ocena: 8,8

„Bardzo miły i pomocny gospodarz, czystość, lokalizacja”

• „Lokalizacja”

• Hotel Marinada Ocena: 6,7

„tematyczne menu, dobre jedzenie i kawa. Bardzo wygodna mozliwosc sniadania o bardzo wczesnej porze a takze mozliwosc zamowienia pikniku zamiast obiadu,ktory w naszym przypaku przepadlby poniewaz wyjechalismy na caly dzien”

• Camping Ametlla Ocena: 7,9

„wszystko”