Szmaragdowe Wybrzeże Sprawdzone opinie o pensjonatach B&B dodane przez prawdziwych Gości

• Palau City Hotel Ocena: 5,8

„Miły personel w recepcji, dobra lokalizacja, dostępny bezpłatny parking po drugiej stronie ulicy, cisza, świetna niedroga pizzeria parę kroków dalej (uwaga: otwarta od 19.), market w sąsiedztwie, plaża miejska osiągalna pieszo ”

• „Bardzo czysto , pyszne śniadania mila obsługa hotelowa. ”

• Hotel Royal Ocena: 8,8

„Czysto, smaczne jedzenie, miły Personel, dobra lokalizacja ”

• Via Ferrara Ocena: 9,2

„Mieszkanie bardzo duże, przestronne i bardzo czyste. Dodatkowym plusem są zamontowane w oknach siatki przeciw owadom. Wygodne materace, cisza i niedaleko do supermarketu - do centrum ok 15 min pieszo. Nieopodal bardzo dobra i tania pizzeria. W mieszkaniu jest w pełni wyposażona kuchnia (kuchenka mikrofalowa, garnki, ekspres do kawy). ”

• Hotel Rocce Sarde Ocena: 8,8

„Położenie zaplecze infrastrukturalne obsługa i kuchnia doskonała”

• Hotel Pulicinu Ocena: 10,0

„Czysto, przestronnie. Łazienka duża, wyposażona w kosmetyki, suszarkę, ręczniki. Balkon duży. Basen czysty i nietuzinkowy. Teren zielony bardzo zadbany. Śniadania obfite, pyszne. ”

• Grand Hotel Palau Ocena: 10,0

„Niesamowicie klimatyczne i piękne miejsce; bardzo przyjazny, uśmiechnięty i pomocny personel (powitanie, które od samego początku mówi, że jesteś mile widzianym gościem); duże, świetnie wyposażone pokoje (piękna łazienka; bardzo dobrze działająca klimatyzacja, bardzo czysto); super smaczne śniadania z dużym wyborem produktów (bardzo dobra kawa) i taras z pięknym widokiem na port. Dostępny parking. ”

• „Zamawialiśmy pokój przez Booking , na miejscu w tej cenie otrzymaliśmy pokój o wyższym standardzie . Obsługa fantastyczna !! Śniadania bardzo dobre. Bar , siłownia , baseny , plaża ...wszystko bez uwag . Polecam !”

• Hotel Tabby Ocena: 9,2

„Urokliwy hotel w pięknej lokalizacji przy samej plaży był dla nas genialnym rozwiązaniem na urlop z dziećmi i znajomymi. Hotel choć nieduży to bardzo czysty a gościnność właścicieli sprzyja wypoczynkowi w tym klimacie. Polecam wycieczkę z gospodarzem jego łodzią motorową by zobaczyć wolnożyjące delfiny, która okazała się niezapomnianym przeżyciem.”

• Hotel Piccada Ocena: 7,5

„Lokalizacja”