Szmaragdowe Wybrzeże Sprawdzone opinie o obiektach na wynajem wakacyjny dodane przez prawdziwych Gości

• „ ”

• Blu Resort Ocena: 6,7

„Mieszkanie całkowicie niezależne, usytuowane w dość dobrym miejscu z dużym potencjałem po uzupełnieniu tych drobnych niedociągnięć ”

• Hotel Citti Ocena: 9,2

„Bardzo komfortowy pokój, czysto i miło. Śniadanie smaczne, cenowo bardzo przyzwoicie! Dobra baza wypadowa na zwiedzanie!”

• Hotel Del Molo Ocena: 9,2

„Duża dbałość o czystość. Miła obsługa. ”

• „Malowniczy widok z tarasu, świetna lokalizacja,”

• Hotel Castello Ocena: 7,1

„Hotel czysty, dopłaciliśmy do pokoju z ładnym widokiem na zatokę. Cicho. Śniadanie dość obfite, dobra kawa.”

• „Bardzo estetyczny, funkcjonalny i komfortowy, z duszą :) Piękny hotel na pięknej wyspie:)”

• Il Gabbiano Ocena: 6,2

„Hotel ladnie polozony w dobrym miejscu. Na zewnatrz nie prezentuje sie dobrze ale pokoje ok z widokiem na morze i czyste.Na pobyt kilku dniiowy moze byc.”

• „Sympatyczny i pomocny personel. Przyjechaliśmy po uzgodnionej godzinie, ale zakwaterowanie odbyło się bez najmniejszego problemu. Na terenie obiektu są dwa baseny, w tym jeden z ładnym widokiem na okolicę. Na terenie całego obiektu jest dużo rożnego rodzaju roślin, od drzew, przez krzewy, aż do kwiatów. Pokoje przestronne i czyste, chociaż sam obiekt wymaga już odnowienia. Duży taras. Parking duży i bezpłatny.”

• „Widok z tarasów na wyspę Tavolara - bezcenny. Apartament wyposażony we wszystko co było nam potrzebne ( była nawet pralka ). Sympatyczna pani administrator.”

30 Najlepszych Obiektów na Wynajem Wakacyjny w regionie Szmaragdowe Wybrzeże

na podstawie 21 258 Opinii o Obiektach na Wynajem Wakacyjny na Booking.com