Tuscany Coast Sprawdzone opinie o obiektach na wynajem wakacyjny dodane przez prawdziwych Gości

• Hotel Europa Ocena: 10,0

„Wszystko, czysto, miła obsługa, smaczne śniadania,fajna lokalizacja”

• Agave in Città Ocena: 10,0

„Bardzo wygodny apartament, codziennie sprzatany , mila obsluga , transfer na lotnisko zamowiony przez recepcję punktualny.”

• „Winda , aneks kuchenny”

• „Pokoje bardzo wygodne i komfortowe. Lokalizacja bardzo dobra.”

• Palace Hotel Ocena: 10,0

„Hotel ze szczególnym klimatem, świetna obsługa, bardzo smaczne śniadania, rewelacyjna restauracja. Z pewnością polecam to miejsce.”

• Hotel Piccadilly Ocena: 9,6

„Śniadania smaczne, urozmaicone. Profesjonalna obsługa.”

• Hotel Italia Ocena: 10,0

„Doskonale utrzymany historyczny obiekt o niepowtarzalnym klimacie, urządzony ze smakiem i dbałością o szczegóły. Niezwykle życzliwa i pomocna obsługa. Dużo zieleni. Nieodpłatne: rowery, parking, molo i piękna piaszczysta plaża. Restauracja na miejscu. Bogate śniadania z szampanem i świeżymi regionalnymi produktami. Doskonała lokalizacja dla zwiedzających ten region Włoch - bliskość autostrady i stacji kolejowej. Fascynujący widok z tarasów wypoczynkowych dostępnych przez całą dobę dla gości (wschody i zachody słońca, panorama morza i gór). Przy dobrej pogodzie widać nawet wybrzeże Korsyki. Nie chciało się opuszczać Hotelu Italia.”

• Hotel I 4 Assi Ocena: 8,8

„Bardzo dobra lokalizacja, blisko publicznej darmowej plaży Bardzo miła i pomocna obsługa Możliwość zaparkowania auta pod hotelem w specjalnej cenie (3 Euro za 1 dzień postoju) Bardzo smaczne śniadania z prawdziwą włoską kawą”

• „Camping oferuje spokojny wypoczynek. Jest zlokalizowany blisko plaży. Byłam tam we wrześniu, czyli pod koniec sezonu. Było niewiele osób, dzięki czemu było cicho i spokojnie. Pogoda także dopisywała przez cały mój pobyt.”

• Grand Hotel & Riviera Ocena: 10,0

„Pokój i łazienka bardzo czyste. Widoki z okna fantastyczne - widok na plażę jak również góry. Bardzo blisko na plażę. Personel bardzo sympatyczny i pomocny. Polecam wszystkim, którzy będą szukać noclegu w tamtej okolicy!”

30 Najlepszych Obiektów na Wynajem Wakacyjny w regionie Tuscany Coast

na podstawie 52 182 Opinii o Obiektach na Wynajem Wakacyjny na Booking.com