Costa Verde (Asturias) Sprawdzone opinie o hotelach dodane przez prawdziwych Gości

• „Uroczy kemping i hotel. Bardzo przestronny pokój z dużą łazienką. Parking. Cała infrastruktura - knajpa, bar, basen. ”

• Hotel Palacio Valdés Ocena: 10,0

„Super czyste i bardzo ładne pokoje. Zjawiskowa dziewczyna na recepcji. Wspaniała lokalizacja. Opcja rezerwacji parkingu przez hotel. Restauracja hotelu to gwiazdka Michelin. Wspaniałe śniadania w cenie 8 euro. POLECAM.”

• Hotel Covadonga Ocena: 5,4

„Lokalizacja, w centrum miasta”

• „Klimatyczny i spokojny hotel przy wspaniałej plaży z urokliwymi przypływami i odpływami Oceanu. Hotel pośród bujnej zieleni z dogodnymi zejściami (dwoma) na plaże we wspaniałej zatoce, pośród wysokich klifów i wręcz bajkowych formacji skalnych, do zobaczenia w czasie odpływu Oceanu (do ok. godz. 13 - odpływ nawet o ok. 600 m od plaży). Polecam spacer pośród klifów i grot w czasie odpływu - to niezapomniane wrażenia. Smaczne posiłki w restauracji z pięknym widokiem na Ocean. Komfortowy pokój z miarę wygodnym łóżkiem. Warto też spróbować owoców morza (polecam kalmary) w restauracji/barze przy plaży - "Emiliano". Można samemu wybrać jaki owoc morza chce się zjeść. Hotel jest też dobrą bazą na wypad w góry - Picos de Europa. Polecam skorzystanie z kolejki linowej w Fuente De żeby z bliska zobaczyć Picos - warto!”

• „Fantastyczny domowy klimat, przepiękny ogród, rośliny, kwiaty i piękne widoki z okien. Piłkarzyki w apartamencie :) Super śniadanie :)”

• „- duze i smaczne sniadanie - blisko klify”

• „Psark5ing”

• Miracielos Ocena: 8,3

„Śniadanie i bardzo miła obsługa”

• Casa Nueva Carmen Ocena: 9,2

„Fantastyczne miejsce , spokój , piękny ogród, świetnie wyposażona kuchnia. Spacerem można dojść do ustronnej plaży . W bezpośrednim sąsiedztwie sklep spożywczy oraz wyśmienita restauracja czynna do póżnych godzin nocnych. Personel nie mówi po angielsku, ale jest bardzo pomocny i dokłada wszelkich starań ,żeby się porozumieć.”

• „Bardzo wygodny, duży pokój, balkon, nowoczesna architektura, miła obsługa hotelu. Obok hotelu market”

28 Najlepszych Hoteli w regionie Costa Verde (Asturias)