Vicentina Coast Sprawdzone opinie o obiektach na wynajem wakacyjny dodane przez prawdziwych Gości

• „Lokalizacja! Wspaniałe śniadania! Fantastyczny personel”

• Hotel Alcatruz Ocena: 7,1

„Duże i wygodne łóżka, personel miły i pomocny”

• Quinta das Varandas Ocena: 5,4

„Super lokalizacja, z widokiem na pole owiec i trochę widać ocean z najwyższego apartamentu. Blisko plaży.”

• „Dobre warunki w korzystnej cenie Blisko piękna plaża.”

• „Dobre śniadanie. Pokój duży, czysty, lazienka ok, duze wygodne łóżko. Ręczniki w łazience. Fajny basen na zewnątrz. Pomocny personel. ”

• Casa Da Seiceira Ocena: 9,2

„Bardzo miła obsługa. Fantastyczne śniadania. Smaczne obiady w bardzo przystępnej cenie. ”

• „Był to najlepszy hostel w jakim miałam okazje przebywać. Atmosfera jak w domu, sam hostel tez zreszta tak wyglądał. Wszyscy przyjaźni i otwarci. Podczas naszej pierwszej nocy jedna z osób ugotowała kolacje dla wszystkich osób chętnych, również podawana była sangria za darmo. W hostelu cały czas coś się dzieje. Personel dba, żeby atrakcji nie brakowało. Bardzo wygodne łóżka ! Jest na bieżąco sprzątane. Jeżeli ktoś surfuje to jest to idealne miejsce na pobyt w tym miejscu. Ponieważ sam hostel ma taki klimat oraz w pobliżu fajne plaże dla surferów. Sama miejscowość jest przepiękna, jeżeli ktoś nie lubi mocno zatłoczonych miejsc to polecam miejscowość Sagres oraz hostel funky monkey:) ”

• „Super lokalizacja, fajny luźny klimat. Ogólnie polecam”

• Hotel Vale Da Telha Ocena: 7,1

„Jeden z niewielu noclegów do wyboru niedaleko cudownej plaży Arrifana (trzeba mieć samochód), byliśmy na 1 noc więc nie mieliśmy wygórowanych oczekiwań, śniadanie skromne ale w porządku, duży pokój i spokój ;)”

• „Nowoczesny design, patio w skale. Widok z pokoju.”

30 Najlepszych Obiektów na Wynajem Wakacyjny w regionie Vicentina Coast

na podstawie 19 861 Opinii o Obiektach na Wynajem Wakacyjny na Booking.com