Abruzzo, pobřeží Autentická hodnocení hotelů od skutečných hostů

• Hotel Maja Průměrné hodnocení: 9

„Hotel jsme navštívili již v minulosti. Vyhovují nám výborné snídaně a také restaurace. Umístění hotelu je také dobré a cena v poměru k výkonu výborná.“

• Hermitage Hotel Průměrné hodnocení: 8

„Starší hotel přímo na pláži. Pokoje po rekonstrukci, čisté. Personál příjemný. Měli jsme rezorvovaný čtyřlůžkový pokoj a po příjezdu na hotel ná byl za stejnou cenu nabídnut větší dvoupokojový apartánek, se dvěma koupelnami, který byl moc útulný! Opravdu milé gesto! Ze všech pokojů je krásný výhled na moře. Parkování zdarma přímo před hotelem.“

• Hotel Gianna Průměrné hodnocení: 10

„Snídaně italské převážně sladká, pečivo velice čerstvé výborné, výborná káva, milý personál, pokoje jsou funkčně zařízené krásný balkón, klidná lokalita, možnost parkování a lehátka na pláži v ceně“

• Hotel City Průměrné hodnocení: 8

„Velmi pohodlné matrace. V TV funkční aplikace, včetně YouTube. A ty snídaně, excelentní. Navíc nám na recepci vyšli vstříc s dřívějším check in i dalšími potřebami, jako byl tisk dokumentů.“

• Hotel City Průměrné hodnocení: 9

„Naprosto vstřícný personál s jistou dávkou ohleduplnosti a pomocí s jazykovou bariérou z mé strany. Pomoc při brzkém odjezdu s vytvořením snídanovým balíčkem který zaštítil po celou cestu... Perfektní není co vytknout!!!“

• Hotel City Průměrné hodnocení: 8

„Nejsem náročná, se snídaní jsem byla spokojena.“

• „Z ubytování ve velkém apartmánu jsme byli zcela nadšeni. Velký byt se třemi ložnicemi, dvěma koupelnami a velkým balkonem. Dobře vybavená kuchyň a pohodlný obývák. Bezproblémové parkování na ulici před domem. Kousek od krásné pláže. Celý dům působil kultivovaně a čistě, cítili jsme se jako doma. Kdybychom mohli, zůstali bychom klidně déle. Pokud by byla ještě příležitost navštívit Pescaru, určitě bychom se vrátili právě sem.“

• Hotel Excelsior Průměrné hodnocení: 8

„Snídaně byly jednoduché, každý den to samé, ale vzhledem k ceně pokoje dostačující. Později jsem zjistila, že v dražších hotelech měli snídaně stejné nebo chudší. Takže za mě OK. K moři to byl kousek přes cestu. Jedno lehátko a křeslo pod slunečníkem v ceně. Jen nám je už na konci sezony uklidili. Pokoj byl účelně zařízený a čistý“

• Hotel City Průměrné hodnocení: 9

„Blízko u pláže“