Wybrzeże Abruzji Sprawdzone opinie o hotelach dodane przez prawdziwych Gości

• „Stylowy apartament, bardzo czysty, położony tylko kilka minut jazdy samochodem od Punta Aderci. Obrazu dopełnia świetny basen i spokojne otoczenie.”

• „Bardzo miły właściciel. Obiekt na poziomie.”

• Hotel Regent Ocena: 10,0

„Dobre jedzenie, miła obsługa, wygodne pokoje bardzo polecam. ”

• Hotel La Ninfea Ocena: 8,8

„Położony tuż przy ładnej plaży. czysty, dobre śniadania, parking, miły personel.”

• Hotel Sole Ocena: 10,0

„Hotel składający się z dwóch budynków-jeden przy ulicy drugi na jego tyłach. Pomiędzy budynkami basen, który był codziennie sprzątany. Pokoje bardzo fajne, czyściutkie, ręczniki wymieniane codziennie, pościel zmieniana co drugi dzień. Pokoje sprzątane codziennie bardzo dokładnie. Jeszcze w żadnym hotelu nie widziałam takiej czystości i takiego podejścia do swojej pracy pań sprzątających. Basen nie duży ale pomieści parę ludzi. Leżaki i parasole przy basenie bezpłatne. Hotel w bardzo dobrej lokalizacji, przy hotelu przystanek, którym w 10 minut autobusem numer 2 dojeżdża się do Pescary. Stamtąd różnymi autobusami można dojechać do innych okolicznych miejscowości jak Chieti, Manopello, Lanciano, Sulmona a do Rzymu 2 godziny autostradą. Cena biletu, który można kupić w kiosku obok hotelu 1,20 Euro w jedną stronę. Z lotniska dojazd autobusem numer 38 i 900 m trzeba dojść do hotelu. My zamówiliśmy transfer - koszt 20 Euro. Bardzo sympatyczny Pan kierowca, który po nas przyjechał okazał się później właścicielem hotelu. Śniadania w hotelu bardzo smaczne. Niektórzy mogą stwierdzić, że monotonne, ale pomyślmy czy każdy u siebie w domu tak sobie dogadza ? Na śniadanie: jajecznica, paróweczki, jajka na twardo, grilowana marchewka, bakłażan, papryka, salami, szynka, ser żółty, jogurty,płatki, owoce: brzoskwinie, kiwi, melon, arbuz, ananas, różnego rodzaju pyszne ciasta - nie da się nie przytyć. Plaża przy hotelu prywatna hotelowa tylko przejście przez ulicę, leżąki i parasole po sezonie bezpłatne - my byliśmy od 20.09.br. Sprzęt plażowy nowy, nie żaden bubel. Widać, że właściciel hotelu wszystko widzi i dba o każdy szczegół, żeby mieć klientów. Obsługa recepcji niesamowita - szczególnie Sabrina, jej kolega jeszcze trochę musi się od niej nauczyć. Sabrina to osoba kompetenta, zawsze miło uśmiechnięta, pomocna, ma odpowiedź na wszystkie pytania. Pomogła nam nawet w wypożyczeniu samochodu z Pescary, ponieważ w Montesilvano nie ma wypożyczalni samochodów.”

• „Tani (bo po sezonie) i na samej plaży”

• Hotel Maja Ocena: 10,0

„Bardzo przytulny hotel położony obok pięknej piaszczystej plaży . Profesjonalny , pomocny i sympatyczny personel wita z uśmiechem i chętnie służy pomocą . Znakomity widok z hotelowego okna skierowanego w stronę morza . Smaczne śniadania . Przystanek komunikacji miejskiej znajdujący się przy hotelu ułatwia poruszanie się po okolicy . W niedużej odległości sklep , apteka , poczta i restauracja .”

• Grand Eurhotel Ocena: 8,3

„Po prostu dobre miejsce do wypoczynku”

• Hotel Holiday Ocena: 6,2

„Hotel przy promenadzie nadmorskiej. Obiekt zewnątrz wygląda dobrze i schludnie. Panowie recepcjoniści starają się i są bardzo uczynni.”

• B&B Hotel Pescara Ocena: 8,8

„Bardzo dobra lokalizacja - parę kroków od przystanku autobusowego z lotniska i ok. 10-15 minut spacerem do dworca autobusowego i kolejowego. W pobliżu doskonała restauracja z owocami morza Cala Luna.”

30 Najlepszych Hoteli w regionie Wybrzeże Abruzji