Côte d'Argent Sprawdzone opinie o pensjonatach B&B dodane przez prawdziwych Gości

• Espace Blue Océan Ocena: 10,0

„Wszystko”

• „Życzliwa i energiczna obsługa, lokalizacja, bezpretensjonalność miejsca, ”

• „Nowy hotel, dosyć czysto. Bezpieczny parking. Dostępne śniadania. ”

• ibis Bayonne Centre Ocena: 8,8

„Czystość. Dobre śniadania ”

• „W miarę dobra lokalizacja, w kilka minut można podjechać na plaże, wydmę, bądź miasteczko. Czysto, wygodnie, obsługa super, w języku angielskim bez najmniejszego problemu każdy się dogada. ”

• Hotel Cote Basque Ocena: 8,3

„Dobry kontakt w języku angielskim. Czystość w pomieszczeniach. Dobre Wi-Fi. Klimatyzacja OK. Parking bezpłatny nocą do 8:00 usytuowany 5 min od hotelu nad rzeką, który wyglądał i dla nas był bezpieczny.”

• Roitelets Ocena: 6,7

„Bardzo dobra lokalizacja dla osób ceniących sobie ciszę i spokój - na skraju miejscowości, pod lasem (choć do plaży trzeba podjechać samochodem). Piękne, wielkie, piaszczyste plaże - w samej miejscowości (tłoczno) lub obok (niemal pusta), do której kawałek podjeżdża, a potem idzie się trasą spacerową przez piękny las. Jest taras z dużym stołem, gdzie spędzaliśmy wspólnie czas (duże stoły są także w kuchni i salonie). Wokół domu jest spory, zacieniony ogródek. Dwie łazienki i osobna toaleta - to duże udogodnienie.”

• „Nasz opiekun Pan ERIC-cudowny człowiek bardzo pomocny i zaangażowany.”

• „Nowoczesny, bardzo dobry obiekt, mieliśmy apartament dla 4 osób, funkcjonalny, osobno była toaleta i łazienka, świetna Pani na Recepcji, znająca język angielski. Czysto, wygodnie, bezpłatne wifi. Na jedną noc gorąco polecam.”

• „Wspaniała lokalizacja, przyjazny jasny pokój, nowoczesna łazienka, duży prysznic. Przytulny elegancki klimat w całym hotelu. Mały, prywatny bezpłatny parking. Ceny rozsądne jak na Francję.”

30 Najlepszych Pensjonatów B&B i Zajazdów w regionie Côte d'Argent

na podstawie 11 887 Opinii o Pensjonatach B&B i Zajazdach na Booking.com