Côte landaise Sprawdzone opinie o obiektach na wynajem wakacyjny dodane przez prawdziwych Gości

• Espace Blue Océan Ocena: 10,0

„Wszystko”

• La Caravelle Logis Ocena: 10,0

„Wszystko - obsługa, widoki, jedzenie, wystrój. Byłam zachwycona:)”

• „Życzliwa i energiczna obsługa, lokalizacja, bezpretensjonalność miejsca, ”

• „Nowy hotel, dosyć czysto. Bezpieczny parking. Dostępne śniadania. ”

• „Wspaniałe usytuowanie domu w cichej okolicy, blisko lasu. Świetne miejsce do uprawiania sportów, biegów, surfingu i pływania. Do najbliższej plaży jest 15-20 minut spacerem. Dom z przyjemnym ogrodem, na tarasie jedliśmy wszystkie posiłki, sprzęt do grillowania i wyposażenie kuchni zapewniające pełen komfort. 3 komfortowe sypialnie. Przesympatyczny i pomocny Gospodarz.”

• Oskar Ocena: 7,9

„Bardziej Pensjonat niż Hotel. Z charakterem, dużo bibelotów tworzących fajną atmosferę. Czysty, komfortowy, wygodne pokoje. Położony przy plaży. Bardzo dobra, niedroga restauracja. Odrębne menu śniadaniowe. Wspaniały pomocny sympatyczny personel. W pokojach klimatyzacja. Bezpłatny parking i WiFi w całym obiekcie.”

• „Nic”

• „Położenie obiektu”

• „Śniadanie niezłe jak na 2 gwiazdki, czysto, bez tłoku.”

• Roitelets Ocena: 6,7

„Bardzo dobra lokalizacja dla osób ceniących sobie ciszę i spokój - na skraju miejscowości, pod lasem (choć do plaży trzeba podjechać samochodem). Piękne, wielkie, piaszczyste plaże - w samej miejscowości (tłoczno) lub obok (niemal pusta), do której kawałek podjeżdża, a potem idzie się trasą spacerową przez piękny las. Jest taras z dużym stołem, gdzie spędzaliśmy wspólnie czas (duże stoły są także w kuchni i salonie). Wokół domu jest spory, zacieniony ogródek. Dwie łazienki i osobna toaleta - to duże udogodnienie.”

30 Najlepszych Obiektów na Wynajem Wakacyjny w regionie Côte landaise

na podstawie 5 579 Opinii o Obiektach na Wynajem Wakacyjny na Booking.com