Dublin County Sprawdzone opinie o hotelach dodane przez prawdziwych Gości

• „To jest zwykły akademik a nie 4 gwiazdkowy hotel ”

• Abbey Court Hostel Ocena: 9,2

„Bardzo uprzejma, pomocna i dobrze poinformowana obsługa 24 godziny na dobę. Duży plus za codzienne darmowe wycieczki z przewodnikiem po Dublinie. Ogólnie bardzo dobry stosunek jakości do ceny.”

• Dergvale Hotel Ocena: 9,6

„Czysto -codziennie sprzątany, lokalizacja bardzo dobra, stosunek ceny do warunków bardzo dobry.”

• Ballsbridge Hotel Ocena: 7,1

„Bardzo wygodne lozko, mily pokoj, czysto. Sniadanie bardzo zroznicowane, duzy wybor i smaczne. Spory Dystans od scislego centrum ( okolo 30 pieszo, ale mily spacer, po drodze park. Bardzo blisko hotelu znajduje sie przystanek z autobusami na lotnisko.Cena €8,50.”

• „Lokalizacja, uprzejma obsługa. ”

• „Logizacja ”

• Jacobs Inn Hostel Ocena: 7,1

„Jedynie lokalizacja i jak zauważyłem w innych opiniach to dobrze wyposażone łyżka w różnego rodzaju wtyczek elektrycznych . Gdzie w moim przypadku gdzie korzystałem z obiekty tylko jako hostel robotniczy to rewelacja . Tak po za tym to nic.”

• „Super przemiły personel. Bardzo pomocny. Miejsce w sam raz na wypad do Dublina. Bardzo dobra lokalizacja. Trochę głośna okolica ale to jest centrum i trzeba się z tym liczyć. Okolica bezpieczna. Pokoje czyste i zadbane. Bardzo polecam :)”

• „blisko do sklepów dobry dojazd do centrum”

• „Rewelacyjna lokalizacja, dobre irlandzkie śniadania, dobry serwis.”

29 Najlepszych Hoteli w regionie Dublin County