Cuenca Province Sprawdzone opinie o obiektach na wynajem wakacyjny dodane przez prawdziwych Gości

• „Spokojna wioska w pięknym położeniu, bardzo blisko Cuenca. Wygodne łóżka. Śniadania w porządku. Generalnie wszystko super. Tuż obok maly bar. ”

• Green River Hostel Ocena: 10,0

„Jakość hostelu jest znakomita, świetna obługa, czystość. Wszystko w hostelu jest świetnie wyposażone. Lokalizacja na skraju centrum i starego miasta, wszędzie jest blisko. Zdecydowanie najlepszy hostel w którym miałem okazję przebywać”

• „Wyjątjowe miejce, były klasztor. Ciekawy sposób, by inaczej spędzić wakacje. Bardzo ciekawa okolica, w pobliżu znjdują się ruiny zamku.”

• Parador de Cuenca Ocena: 7,9

„Lokalizacja !!! Była to nasza kolejna wizyta w Cuence, a pierwsza w tym hotelu. Zdecydowanie polecam wybór tego hotelu z uwagi na widok.... Mieszkając w samym miasteczku nie czuje się magii tego miejsca........”

• Parador de Alarcón Ocena: 9,6

„Gdyby pytanie o lokalizacje brzmiało bardziej szczegółowo, gdyby pytano o lokalizację w samym Alarcon, buźka byłaby bardziej uśmiechnięta. Cóż, Alarcon to ubocze świata. Tym niemniej, jest to ubocze niezwykle piękne. Hotel jest zmodernizowanym zamkiem rycerskim, dlatego też parking jest poza obiektem, w miasteczku. pokoje piękne. Śniadanie dość jak na parador skromne. Cóż, gości było mało i zapewne nie opłaca się prowadzić wielkiej kuchni dla kilku osób.”

• Parador de Cuenca Ocena: 10,0

„Piękne położenie. W sumie, sam parador jest ciekawszy ze swoją osobliwą lokalizacją i koniecznością (bardzo ekscytującą) wędrówki na Stare Miasto po moście nad jarem niż samo Stare Miasto w Cuence. Obiekt piękny, pokoje wygodne, personel bardzo grzeczny i kompetentny. Dostałem lepszy pokój niż zamówiony, z widokiem na most. Uwaga! Przed hotelem grasuje miły pan pomagający zaparkować wzdłuż ulicy. Nie jest to pracownik hotelu, jeno freelancer. Plus z tego taki, że usługa kosztuje 1 euro a parking hotelowy z 15. Minus - parkowanie na stromej ulicy to hardcore.”

• Casa De Nohales Ocena: 6,2

„- dobra lokalizacja - szybki dojazd do Cuenca - dość spokojnie - dostępna kuchnia - łatwo zaparkować przy ulicy - łatwy kontakt z właścicielami - niska cena”

• „Hotel dość specyficzny. Zamknięte wejście główne, trzeba było szukać właściciela w barze. Obsługa miła, można się dogadać po angielsku. Hotel duży, stylowo urządzony, pokoje duże, czyste i ładne. Niestety, okna pozamykane żaluzjami zewnętrznymi (nie do otwarcia), okiennicami, pozasłaniane zasłonami, a szyby nieprzeźroczyste. Przez to wnętrza dość ciemne i trochę ponure. Klimatyzacja sprawna, ale dość głośna. Przy hotelu basen - super relaks po długiej podróży. Hotel zamykany na noc, nie można się wydostać na zewnątrz już od ok. 21.00. Ponieważ podróżowaliśmy z dwoma psami został nam wewnętrzny skrawek trawnika na załatwienie się psów. Psy w hotelu przyjmowane sympatycznie, bez żadnych dodatkowych opłat. Do restauracji zakaz wchodzenia z psami. Śniadanie (wykupiliśmy dodatkowo za 3 euro od osoby) bardziej niż umowne - pół croissanta z dżemem, kawa i sok wyciskany z pomarańczy. Internet nie łączył mimo zapewnienia obsługi, że powinien działać. Bezpieczny parking.”

• Hotel Torremangana Ocena: 9,6

„Świetnie położony hotel, dostępny prywatny parking, co w Cuence jest dość rzadkie (dość drogi, ale cóż - cena nie była tajemnicą). Miła obsługa - szczególnie w restauracji!!! Pokoje bardzo wygodne i przestronne, dobra klima ( to istotne latem w Hiszpanii!). Bardzo dobre śniadanie (choć również nie tanie)”

30 Najlepszych Obiektów na Wynajem Wakacyjny w regionie Cuenca Province

na podstawie 5 666 Opinii o Obiektach na Wynajem Wakacyjny na Booking.com