Cuxland Sprawdzone opinie o hotelach dodane przez prawdziwych Gości

• Hotel zum Kreidesee Ocena: 10,0

„Czystość super lokalizacja dla nurków ”

• Hotel Zur Linde Ocena: 9,2

„Ogromny apartament, osobne salon i sypialnia. Do tego łazienka wielkości boiska. Czysto i porządnie. W apartamencie pełne wyposażenie. Smaczne śniadanie choć niezbyt urozmaicone. Sympatyczna, rodzinna atmosfera. Znakomita lokalizacja by odwiedzić Hamburg, Cuxhaven i Bremę.”

• Hotel Neuses Ocena: 10,0

„Na pewno tu wroce . Wszytko bylo na 110% jak w opisie. Polecam serdecznie.”

• Hotel zum Kreidesee Ocena: 5,0

„Plus mogę wystawić za miłą obsługę , Pani starała się jak mogła.”

• „Maly zwykly domek z zewnatrz, a w srodku wszystko nowiutkie, czysto, duzo miejsca i najbardziej zaskakujace ze po drugiej stronie ulicy plaza, morze super👍👍👍”

• „Fajna knajpa w pobliżu”

• Parkhotel Keck Ocena: 10,0

„Miła Obsługa, Super,czyste pokoje, idealny pobyt na wyjazd służbowy. Polecam!”

• „mieszkanie”

• „Byłem w tym obiekcie już chyba piąty raz, pomimo że bywam mniej więcej co pół roku to właściciel mnie pamiętał i bardzo przyjaźnie przywitał. serdeczna i miła atmosfera. bardzo dobre jedzenie.”

• „Wspaniała lokalizacja, cisza, fantastyczne widoki. Miałam bardzo wygodny i przestronny pokój, w zasadzie apartament. Gospodarze pomyśleli naprawdę o wszystkim. Hotel urządzony ze smakiem i dbałością. Obfite i różnorodne śniadanie, bardzo smaczne, duży wybór. Każdy znajdzie tu coś dla siebie. Chętnie tu wrócę :)”

25 Najlepszych Hoteli w regionie Cuxland