Ośrodek Górski Czarna Góra Sprawdzone opinie o obiektach na wynajem wakacyjny dodane przez prawdziwych Gości

• Góralski Dworek Ocena: 10,0

„Wszystko ..... Apartament.. Ogród sauna....”

• Villa Cicho Sza Ocena: 10,0

„Wszystko ”

• Pokoje u Teresy Ocena: 10,0

„Polecam.... Obiekt bardzo czysty, przyjazny z pieknym ogrodem do czynnego wypoczynku z podgrzewanym basenem. Dodatkowo piekna lokalizacja z ktorej jest blisko w tatry jak i w pieniny...”

• „śniadania smaczne w formie stołu szwedzkiego. Obsługa w hotelu bardzo miła i chętna do pomocy. podobała mi się strefa spa z pięknym widokiem na góry.”

• Villa Cicho Sza Ocena: 10,0

„Obiekt jest nowy, bardzo ładnie urządzony, na pewno wyróżnia się na tle, niestety jeszcze PRL-owskich kwater, w których króluje pomieszanie styli.”

• Dworek Nad Białką Ocena: 7,9

„Nowy, zadbany, czysty budynek i wyposażenie, aneks kuchenny, jadalnia, sauna. Przestronne pokoje wyposażone w suszarkę, łazienkę. Cisza i spokój - choć byliśmy jedynymi gośćmi w budynku (wrzesień 2018).”

• „Obiady były niezłe, w pokoju i łazience było czysto, mieliśmy balkon. Godziny podawania posiłków były dość elastyczne.”

• Pokoje u Adeli Ocena: 10,0

„Wszystko idealnie ;))”

• „Śniadanie super,urozmaicone.Wędliny,pieczywo,warzywa,nabiał ,wszystko świeże i bardzo smaczne. Dużym plusem jest szwedzki stół. Widoki z okna kojące :-)”

• „Wszystko było ok. Za krótki pobyt by powaliło z kolan Super na szybki wypad , i z daleka od zgiełku Zakopanego Gospodarze uczynni i bezproblemowi”

5 Najlepszych Obiektów na Wynajem Wakacyjny w regionie Ośrodek Górski Czarna Góra

na podstawie 302 Opinii o Obiektach na Wynajem Wakacyjny na Booking.com