Dalarna Sprawdzone opinie o hotelach dodane przez prawdziwych Gości

• Kullan Ocena: 10,0

„Bardzo czysto i cicho”

• „Czysto, schludnie i jak to w Szwecji miły personel. Hotelik za bardzo małe pieniądze a jednak komfortowo czyli idalnie na podróż tranzytem. Polecam”

• Kungshaga Hotell Ocena: 7,9

„Wygodne łóżka, szybkie wifi, duży pokój rodzinny ”

• Siknäs Vandrarhem Ocena: 9,6

„Obiekt ładnie położony nad jeziorem, nie było problemu z parkingiem. Pokój przestronny, do dyspozycji dwie kuchnie, duża świetlica z ogromnym telewizorem. Łazienki bardzo czyste, personel bardzo miły, pani wszystko nam pokazała, oprowadziła po obiekcie.”

• Mora Parkens Stugby Ocena: 8,3

„Świetna lokalizacja wprost przy samym centrum miasta z urokliwą starówką i pięknymi widokami. Kamping ogromny, zaplecze na wysokim poziomie, domki urocze i dobrze wyposażone, ale należy zabrać wsz. naczynia ze sobą. No i jakieś środki przeciw komarom :)”

• „Surowość miejsca, i otoczenia”

• „Śniadanie niczego sobie, na przepięknie udekorowanym tarasie. No i to wspaniałe łóżko... Chyba nigdy nie spałem w wygodniejszym. Do tego salonik z telewizorem i akurat trafiłem na inaugurację mundialu w Rosji.”

• „Podobała mi się relacja Cena-Jakość. Nie zapłaciłem więcej niż mi zaoferowano.”

• Scandic Lugnet Ocena: 7,9

„WiFi hulało aż miło, działało lepiej niż rodzimy operator w kraju. Śniadania oferujące duży wybór potraw, zarówno lokalnych jak i europejskich. Obsługa bardzo miła i pomocna. Cała dobę dostępny jest kiosk z napojami i przekąskami w bardzo rozsądnych cenach. Hotelowa restauracja oferuje niezbyt rozbudowane ale za to urozmaicone i co najważniejsze bardzo smaczne menu. My nie korzystaliśmy ale dla gości hotelowych jest bezpłatny parking przy hotelu.”

• „Piękne miejsce, wokół liczne tereny spacerowe, szlaki turystyczne, widoki zapierające dech, jeziora, lasy bogate w owoce leśne i grzyby. Cisza i przyroda.”

30 Najlepszych Hoteli w regionie Dalarna