2. Jordania – opinie o hotelach
  3. Jordania – opinie o hotelach
Morze Martwe – Jordania Sprawdzone opinie o obiektach na wynajem wakacyjny dodane przez prawdziwych Gości

• Mujib Chalets Ocena: 9

„Super lokalizacja. Bardzo miła obsługa. Piękny widok także spod prysznica :)”

• „Duże przestronne pokoje!”

• Porto dead sea Ocena: 6

„Położony przy plaży, mają też błoto. Budynek zadbany ale cały czas w rozbudowie. Ogólnie nie warte tych pieniędzy. Śniadanie jest płatne albo bardzo dobre i warte swojej ceny.”

• „Super kontakt z gospodarzem. Olbrzymi apartament z mega widokiem na Morze Martwe. Polecam wszystkim podróżnikom. Apartament znajduje się w zamkniętym dla osób z zewnątrz resorcie.”

• Follow Sea Villa Ocena: 10

„Dobra lokalizacja, świetne miejsce na wypoczynek i zabawę z przyjaciółmi. Dzięki za możliwość późniejszgo wymeldowania. Polecam.”

• „Wspaniałe miejsce do odpoczynku po zwiedzanie Petry i Wadi Rum, przestrzeń, basen, czystość niesamowity klimat do odpoczynku nie zamieniłbym tego miejsca na żadne inne, w pobliżu sklep spożywczy gdzie można zrobić zakupu i zjeść w przestrzennym salonie prawdziwe Jordańskie śniadanie.”

• Aroma Chalet Ocena: 10

„Przepiękna willa z basenem niedaleko Morza Martwego. Obiekt na naprawdę wysokim poziomie. Bardzo przestronny z dużym basenem. Obiekt położony jest niedaleko sklepów i lokalnych restauracji. Kontakt z gospodarzem przebiegał bez zarzutu i jak tylko mieliśmy jakikolwiek problem właściciel służył nam pomocą. Niesamowity widok z rana na wschód słońca nad Morzem Martwym.”

• „Bardzo dobra lokalizacja, blisko restauracje i plaże.”

• „Duże mieszkanie, dostępne baseny i morze.”

• „baseny, plaża, położenie, widoki”

20 Najlepszych Obiektów na Wynajem Wakacyjny w regionie Morze Martwe – Jordania

na podstawie 5 258 Opinii o Obiektach na Wynajem Wakacyjny na Booking.com