Northern Atolls Sprawdzone opinie o hotelach dodane przez prawdziwych Gości

• Dhigali Maldives Ocena: 8,8

„Nowy, ładny ośrodek. Dobre jedzenie i miły personel.”

• „Piękna plaża , laguna, bajkowy kolor wody. Spokój.”

• „Semi-water Willa sterylnie czysta, sprzątana dwa razy dziennie. Niczego nie brakowało, piękny widok, dużo spokoju, ale też dobrze wyposażone centrum sportów wodnych. Brak natarczywych animacji nad basenem, fajne rozrywki wieczorne (np koncert gitarowy). Obsługa przemiła, jedzenie pyszne, wszystko nowe i czyste. Ciekawa oferta rozrywek, ale też dodatki w pakiecie all inclusive wystarczą - łowienie ryb o zachodzie słońca (super), snorkling z panem z centrum sportów wodnych (piękne widoki) i prywatna kolacja na plaży <3 Wszystko przewyższyło nasze oczekiwania.”

• „Wszystko. Absolutny raj na ziemi. Polecam wszystkim.”

• Robinson Club Noonu Ocena: 10,0

„Hotel bardzo czysty ,z super servisem.Piekne duze pokoje(oczywscie codziennie sprzatane), swietne jedzenie(bardzo smaczne i urozmaicone),bar z alkoholem i barmanami -najwyższa połka pełen profesjonalizm .bardzo wakacyjna atmosfera .Polecam”

• Dhigali Maldives Ocena: 9,2

„Lokalizacja, Personel ( Terry - Murray ) świetna kuchnia w restauracji Faru i Battuta. Standard i Świetna opieka w Kids Club. Dobre jakościowo wycieczki organizowane przez Hotel polecam Sandbank piknik.”

• „Pokoje / wille piekne / komfortowe bardzo , bardzo przestrzenne”

15 Najlepszych Hoteli w regionie Northern Atolls