Southern Atolls Sprawdzone opinie o pensjonatach B&B dodane przez prawdziwych Gości

• „Rewelacja !!! Brak słów zeby to wszystko opisać !!! Widoki zapierające dech w piersiach obsługa przemiła i bardzo pomocna i życzliwa śniadania smaczne !!! Wszystko jest urządzone z gustem przyjemnie i romantycznie”

• „Bardzo przyjemne zaskoczenie standardem i lokalizacją obiektu. Świetna obsługa.”

• Pebbles Inn Ocena: 10,0

„Nowoczesny i czysty hotel, europejski standard. Bardzo miła obsługa hotelu, która chętnie udzielała odpowiedzi na wszyskie nasze pytania, doradzała w sprawie wyboru najlepszych miejscowych lokali, za dodatkową opłatą zorganizowała nam wycieczkę na pobliską wyspę, gdzie mieliśmy okazję podziwiać przepiękną rafę koralową podczas snorkelingu. Chociaż zazwyczaj śniadanie było serwowane o późniejszej godzinie, to w dzień naszego wyjazdu zostało specjalnie dla nas podane wcześniej. Spędziliśmy w tym miejscu cudowny czas za co serdecznie dziękujęmy obsłudze hotelu Pebbles Inn.”

• Pebbles Inn Ocena: 9,2

„Bardzo przyjazna, sympatyczna i pomocna obsługa, dużo opcji na spędzanie wolnego czasu min: rowery, skuter, kajaki, wyprawa motorówką, transfer z i do lotniska”

15 Najlepszych Pensjonatów B&B i Zajazdów w regionie Southern Atolls

na podstawie 905 Opinii o Pensjonatach B&B i Zajazdach na Booking.com