Defereggen Valley Sprawdzone opinie o pensjonatach B&B dodane przez prawdziwych Gości

• „Przyjemny pokój, bardzo dobre śniadanie.”

• Hotel Garni Burger Ocena: 9,6

„Byliśmy na motocyklowym wyjeździe. Spędzaliśmy tam jedną noc. Hotelik z rodzinnym charakterem, kameralny, spokojny. Pokoje czyściutkie, bogato wyposażone, łóżka wygodne. Dodatkowo mini wellnes - korzystaliśmy z sauny suchej oraz infrared. Panie właścicielki traktowały nas jak dobrych znajomych, czuliśmy się jak w domu. Śniadanie pyszne, kompletne, napoje i kawa, herbata kto ile chciał. Pełny profesjonalizm, gorąco polecam, jak tylko będę w okolicy, na pewno odwiedzę ten hotelik. Ach, bym zapomniał, Panie właścicielki zapewniły nawet garaż dla naszych motocykli - dziękujemy. Wir waren auf einer Motorradreise. Wir haben eine Nacht dort verbracht. Ein kleines Hotel mit familiärem Charakter, intim, ruhig. Unterkunft saubere Zimmer, reich ausgestattete, bequeme Betten. Darüber hinaus, Mini-Wellness - wir haben eine Trocken- und Infrarot-Sauna. Die Besitzer Damen behandelten uns wie gute Freunde, wir fühlten uns wie zu Hause. Leckeres Frühstück, komplett, Getränke und Kaffee, Tee wer auch immer er wollte. Volle Professionalität, ich kann es sehr empfehlen, sobald ich in der Gegend bin, werde ich auf jeden Fall dieses kleine Hotel besuchen. Übersetzung von Google. Oh, ich hätte es vergessen, der Besitzer des Besitzers hat sogar eine Garage für unsere Motorräder zur Verfügung gestellt - danke”

• „Świetne położenie, dużo pięknych tras do wędrówek”

10 Najlepszych Pensjonatów B&B i Zajazdów w regionie Defereggen Valley

na podstawie 807 Opinii o Pensjonatach B&B i Zajazdach na Booking.com